Pula darmowych biletów na Gastro Meeting zwiększona!!!

0
878
Zainaugurowana w poniedziałek darmowa rejestracja na konferencję biznesową Gastro Meeting, która odbędzie się już 19 listopada w stołecznym DoubleTree by Hilton, spotkała się z ogromnym zainteresowaniem ze strony branży. Pierwsza pula 100 bezpłatnych wejściówek wyczerpała się po zaledwie kilku dniach, dlatego organizator postanowił podwoić liczbę nieodpłatnych biletów!

Jesienna konferencja Gastro Meeting będzie wydarzeniem pionierskim w skali naszego kraju, bowiem organizator postanowił wyeksponować tym razem głos reprezentantek płci pięknej zatrudnionych w sektorze gastronomicznym, dedykując im październikowy event pod hasłem Businesswoman Edition. Udział w konferencji jest oczywiście otwarty dla wszystkich przedstawicieli branży pełniących funkcje dyrektorskie, managerskie i kierownicze.

Choć rejestracja na to wyjątkowe wydarzenie trwa już od kilku tygodni, dopiero od poniedziałku trafiła do dystrybucji pula darmowych biletów uprawniających do udziału w części merytorycznej i wystawienniczej konferencji Gastro Meeting 2018. Tempo rezerwacji wejściówek przeszło jednak najśmielsze oczekiwania organizatora, który postanowił wyjść naprzeciw oczekiwaniom branżowej społeczności i podwoił liczbę bezpłatnych kart wstępu na listopadowe wydarzenie! Ponownie obowiązuje zasada „kto pierwszy, ten lepszy”, zatem zachęcamy do błyskawicznej rezerwacji za pomocą platformy Evenea.Więcej szczegółów na temat Gastro Meeting Businesswoman Edition, w tym ramowy program konferencji, znajdą Państwo na oficjalnej stronie internetowej tego wydarzenia.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.