Malka Kafka prelegentką Gastro Meeting Businesswoman Edition!

0
425
Podczas listopadowej konferencji Gastro Meeting Businesswoman Edition Malka Kafka, właścicielka popularnej sieci restauracji wegańskich Tel Aviv Urban Food, opowie m.in. o tym, jak pokolenie X może rozwiązać „problemy” ze współpracą z pokoleniem millenialsów.

Malka Kafka to znana restauratorka i promotorka dobrego życia. Stworzyła i zarządza siecią restauracji Tel Aviv Urban Food. Jest ekspertką w zakresie planowania strategicznego, analizy trendów i marketingu w gastronomii. Fascynuje się społecznym kontekstem jedzenia. Zwraca również uwagę na społeczną odpowiedzialność biznesu – skąd pochodzą produkty oraz jak produkować jedzenie zgodnie z zasadami zrównoważonej gospodarki.

Kafka była gospodynią autorskiego programu kulinarnego w Kuchnia+. Wielokrotnie zapraszana jest jako ekspertka do audycji telewizyjnych. W lutym nakładem wydawnictwa Znak ukazała się jej nowa książka – „GOD FOOD – Boska Kuchnia”

Reklama

Podczas jesiennej edycji konferencji Gastro Meeting 2018 Malka Kafka wygłosi prezentację pt. „Nie można rozwiązać problemu z tego samego poziomu świadomości, który go stworzył, czyli jak pokolenie X może rozwiązać „problemy” ze współpracą z pokoleniem millenialsów, problemy z brakiem ludzi do pracy i czy rzeczywiście to są problemy”. Na przykładzie rozwiązań zastosowanych w firmie prelegentki słuchacze otrzymają konkretne wskazówki między innymi na to, jak stworzyć firmę wolną od patologii, wewnętrznych kłótni, stresu i niechęci, w której nie będzie trzeba patrzeć wszystkim na ręce, w której ludzie będą produktywni i będą czuć się spełnieni, a przy tym przyciągającą talenty, gdzie pracownicy czują się szanowani i potrzebni. Jednym słowem – miejsce, do którego ludzie będą sami przesyłać CV i będą chcieli w nim zostać.

Zapraszamy do zapoznania się z agendą wystąpień tegorocznych prelegentów na stronie internetowej konferencji Gastro Meeting Businesswoman Edition

Reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
Captcha verification failed!
Ocena użytkownika captcha nie powiodła się. proszę skontaktuj się z nami!