Znane linie lotnicze podpisały umowę czarterową z touroperatorem

0
1109
Firmy Enter Air i Coral Travel Poland podpisały umowę o charakterze Air Charter Transport Agreement na trzy kolejne sezony, począwszy od Zimy 2018. Koszt transakcji opiewa na 27,3 mln $ (ok. 100,6 mln zł).

Porozumienie dotyczy sprzedaży miejsc w samolotach, wraz z załogą, na sezony Zima 2018, Lato 2019 oraz Zima 2019/2020. Zgodnie z umową, Enter Air ma zapewnić usługi lotnicze na potrzeby touroperatora. Jest to pierwsza tego rodzaju kooperacja pomiędzy oboma podmiotami.

„Coral Travel Poland to duży touroperator, który jest częścią międzynarodowego holdingu. Po długich negocjacjach udało nam się podpisać umowę z partnerem, z którym współpracowaliśmy już w przeszłości, ale nigdy wcześniej na tak dużą skalę” – powiedział Andrzej Kobielski, członek zarządu i dyrektor handlowy Enter Air.

Na przyszłoroczne sezony letni oraz zimowy przedstawiciele Enter Air parafowali także umowę z TUI Poland (o wartości 86,7 mln $, a więc ok. 319,7 mln zł).

Enter Air jest czołową polską czarterową linią lotniczą. Swoje bazy operacyjne posiada w ośmiu miastach na Starym Kontynencie, w tym czterech w Polsce (w Warszawie, Katowicach, Poznaniu i Wrocławiu).

Coral Travel Poland jest natomiast częścią międzynarodowego koncernu turystycznego OTI Holding, który na przestrzeni ćwierćwiecza wypracował sobie pozycję jednego z globalnych liderów w sektorze turystycznym. Firma powstała przed czterema laty z połączenia dwóch marek Grupy OTI funkcjonujących na krajowym rynku: Wezyr Holidays i Coral Travel Poland. Z jej usług skorzystało już ponad 18 milionów klientów.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.