Accor wprowadza do Bukaresztu hotele Tribe i Adagio

0
853
Fot.: Accor

Accor ogłasza nową inicjatywę na rumuńskim rynku hotelarskim. Sieć podpisała właśnie umowę o zarządzanie dwoma nowymi hotelami, które powstaną w Bukareszcie, w kompleksie mieszkalnym Nest+ Besarab. Zlokalizowane w dogodnej okolicy centrum miasta i biznesowych atrakcji Tribe Bukareszt Basarab i aparthotel Adagio Bukareszt Basarab przywitają pierwszych gości w 2024 roku.

Tribe to dynamicznie rozwijająca się w całej Europie lifestylowa marka Accor, która gwarantuje kunsztownie przygotowane doświadczenie hotelowe. Czyni to z niej lidera w sektorze niedrogiego, a przy tym luksusowego wzornictwa. Dzięki nowej umowie podpisanej przez Accor, marka dotrze do Rumunii. Nowy hotel Tribe w Bukareszcie zaoferuje gościom 85 nowoczesnych pokoi oraz niezwykłą przestrzeń wspólną ze ścianą pokrytą żywymi roślinami, restauracją, barem z zewnętrznym tarasem. Nie zabraknie także parkingu oraz wielofunkcyjnej sali z możliwością podzielenia na kameralne segmenty. Co więcej, do dyspozycji gości, jak i lokalnej społeczności będzie basen, strefa wellness i siłownia. Unikalny i innowacyjny projekt, wyrazisty charakter, otwarte przestrzenie oraz nowoczesne i przyjazne dla użytkowników technologie sprawiają, że hotel na nowo zdefiniuje gościnność, gwarantując miejski, tętniący życiem klimat oraz relaksującą atmosferę.

Z kolei nowy aparthotel Adagio zaoferuje gościom 115 komfortowych pokoi i apartamentów, salon pełniący rolę recepcji i lobby, salę śniadaniową, pralnię oraz podziemny parking. Adagio jest marką przeznaczoną dla gości szukających połączenia komfortu standardowego mieszkania z usługami hotelowymi. Dlatego obiekty sygnowane marką zapewniają przestrzeń życiową, a nie tylko pokój hotelowy, dzięki czemu goście otrzymują miejsce do spania, jedzenia, rozrywki i pracy. Dzięki temu to idealne rozwiązanie na pobyty średnio- i długoterminowe.

Nowe hotele powstaną przy ulicy Miron Costin, w pobliżu mostu Basarab i dworca kolejowego Basarab. W odległości pięciu minut spacerem od głównego dworca kolejowego „Gara de Nord”, sześciu minut jazdy samochodem do Placu Zwycięstwa i dziesięciu minut od Placu Uniwersyteckiego. To wszystko sprawia, że lokalizacja jest niezwykle dogodna i gwarantuje doskonałe połączenie komunikacyjne.

„Rewolucyjna koncepcja lifestylowej marki Tribe oraz komfort i przytulny charakter Adagio, nowy obiekt przyciągnie gości szukających niezapomnianych doświadczeń z pobytu. Za sprawą nowatorskiego podejścia hotele odnajdą się w segmentach rynku, gdzie brakuje średniej wielkości obiektów lifestylowych skierowanych do współczesnych gości korzystających z pobytów długoterminowych. Dlatego jesteśmy pewni, że nasze marki zostaną ciepło przyjęte przez rynek i będą cieszyć się pomyślną działalnością” – powiedział Frank Reul, wiceprezes ds. rozwoju Accor w Europie Północnej.

„Ogłoszenie tak odważnego projektu odzwierciedla nasze zaangażowanie w dostarczanie nowych, ekscytujących produktów i usług dla Bukaresztu. Ukazuje też nasz udział w rozwoju lokalnej społeczności poprzez ożywienie okolicy dysponującej ogromnym potencjałem. Partnerstwo z wiodącą globalną grupą hotelarską Accor stanowi gwarancję jakości naszych produktów i doskonałej obsługi. Profesjonalny zespół Accor i globalne know-how idealnie uzupełniają nasze możliwości rozwoju i wspierają w realizacji wizji przekształcenia hoteli Tribe-Adagio w punkt nawigacyjny dla osób podróżujących w celach biznesowych i turystycznych, a także dla naszych sąsiadów” – dodał Lucian Marinescu, Pre-Opening General Manager, Tribe Bukareszt Basarab i Adagio Bukareszt Basarab.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.