Accor wprowadza do Bukaresztu hotele Tribe i Adagio

0
221
Fot.: Accor

Accor ogłasza nową inicjatywę na rumuńskim rynku hotelarskim. Sieć podpisała właśnie umowę o zarządzanie dwoma nowymi hotelami, które powstaną w Bukareszcie, w kompleksie mieszkalnym Nest+ Besarab. Zlokalizowane w dogodnej okolicy centrum miasta i biznesowych atrakcji Tribe Bukareszt Basarab i aparthotel Adagio Bukareszt Basarab przywitają pierwszych gości w 2024 roku.

Tribe to dynamicznie rozwijająca się w całej Europie lifestylowa marka Accor, która gwarantuje kunsztownie przygotowane doświadczenie hotelowe. Czyni to z niej lidera w sektorze niedrogiego, a przy tym luksusowego wzornictwa. Dzięki nowej umowie podpisanej przez Accor, marka dotrze do Rumunii. Nowy hotel Tribe w Bukareszcie zaoferuje gościom 85 nowoczesnych pokoi oraz niezwykłą przestrzeń wspólną ze ścianą pokrytą żywymi roślinami, restauracją, barem z zewnętrznym tarasem. Nie zabraknie także parkingu oraz wielofunkcyjnej sali z możliwością podzielenia na kameralne segmenty. Co więcej, do dyspozycji gości, jak i lokalnej społeczności będzie basen, strefa wellness i siłownia. Unikalny i innowacyjny projekt, wyrazisty charakter, otwarte przestrzenie oraz nowoczesne i przyjazne dla użytkowników technologie sprawiają, że hotel na nowo zdefiniuje gościnność, gwarantując miejski, tętniący życiem klimat oraz relaksującą atmosferę.

Z kolei nowy aparthotel Adagio zaoferuje gościom 115 komfortowych pokoi i apartamentów, salon pełniący rolę recepcji i lobby, salę śniadaniową, pralnię oraz podziemny parking. Adagio jest marką przeznaczoną dla gości szukających połączenia komfortu standardowego mieszkania z usługami hotelowymi. Dlatego obiekty sygnowane marką zapewniają przestrzeń życiową, a nie tylko pokój hotelowy, dzięki czemu goście otrzymują miejsce do spania, jedzenia, rozrywki i pracy. Dzięki temu to idealne rozwiązanie na pobyty średnio- i długoterminowe.

Reklama

Nowe hotele powstaną przy ulicy Miron Costin, w pobliżu mostu Basarab i dworca kolejowego Basarab. W odległości pięciu minut spacerem od głównego dworca kolejowego „Gara de Nord”, sześciu minut jazdy samochodem do Placu Zwycięstwa i dziesięciu minut od Placu Uniwersyteckiego. To wszystko sprawia, że lokalizacja jest niezwykle dogodna i gwarantuje doskonałe połączenie komunikacyjne.

„Rewolucyjna koncepcja lifestylowej marki Tribe oraz komfort i przytulny charakter Adagio, nowy obiekt przyciągnie gości szukających niezapomnianych doświadczeń z pobytu. Za sprawą nowatorskiego podejścia hotele odnajdą się w segmentach rynku, gdzie brakuje średniej wielkości obiektów lifestylowych skierowanych do współczesnych gości korzystających z pobytów długoterminowych. Dlatego jesteśmy pewni, że nasze marki zostaną ciepło przyjęte przez rynek i będą cieszyć się pomyślną działalnością” – powiedział Frank Reul, wiceprezes ds. rozwoju Accor w Europie Północnej.

„Ogłoszenie tak odważnego projektu odzwierciedla nasze zaangażowanie w dostarczanie nowych, ekscytujących produktów i usług dla Bukaresztu. Ukazuje też nasz udział w rozwoju lokalnej społeczności poprzez ożywienie okolicy dysponującej ogromnym potencjałem. Partnerstwo z wiodącą globalną grupą hotelarską Accor stanowi gwarancję jakości naszych produktów i doskonałej obsługi. Profesjonalny zespół Accor i globalne know-how idealnie uzupełniają nasze możliwości rozwoju i wspierają w realizacji wizji przekształcenia hoteli Tribe-Adagio w punkt nawigacyjny dla osób podróżujących w celach biznesowych i turystycznych, a także dla naszych sąsiadów” – dodał Lucian Marinescu, Pre-Opening General Manager, Tribe Bukareszt Basarab i Adagio Bukareszt Basarab.

Reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.