Da Grasso otworzyło sezonowy lokal na plaży Pogoria w Dąbrowie Górniczej

0
260
Fot.: Materiały prasowe Da Grasso

Sezon wakacyjny w Dąbrowie Górniczej rozpoczął się 17 maja wraz z otwarciem nowego punktu sprzedaży pizzy sieci Da Grasso na plaży miejskiej Pogoria. Nowo otwarty punkt został specjalnie zaaranżowany do sprzedaży pizzy na wynos oraz innych przekąsek.

W menu nowego punktu sprzedaży Da Grasso znajdują się kawałki pizzy, stripsy z kurczaka, frytki, burgery oraz shaki. Pizza sprzedawana jest w wygodnych opakowaniach jednorazowych. Dodatkowo, punkt oferuje przestrzeń ze stolikami, krzesełkami i parasolami, co pozwala gościom cieszyć się jedzeniem nad brzegiem jeziora.

Otwarcie punktu sprzedaży na plaży miejskiej w Dąbrowie Górniczej jest odpowiedzią na zapotrzebowanie mieszkańców, którzy szukają gastronomii na świeżym powietrzu. „Pizza na kawałki daje dużą swobodę wyboru, co pozwala pogodzić różne gusta smakowe,” mówi Arkadiusz Grudzień, właściciel.

Menu punktu sprzedaży na plaży Pogoria obejmuje szeroki wybór smaków pizzy, takich jak Margherita, Capriciosa, Roma, Inverno, Semplicita, Mafioso, Wiejska, Pepperoni, Kebab i Havai. Dodatkowo, w opcji „Zamów i odbierz” dostępne są stripsy z kurczaka, skrzydełka, Nacho Cheese, frytki, burgery, różnorodne makarony (Fungo, Arrabbiata, Bolognese, Carbonara, Pollo Pesto, Spinaci, Gambero Bianco) oraz sałatki (grecka, z kurczakiem, DaGrasso, ze stripsami, wiosenna).

Wakacyjny punkt Da Grasso znajduje się na plaży miejskiej Pogoria przy ul. Siewierskiej 34 i będzie otwarty do 15 października.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.