Hotel Meeting Energylandia Camp już w czwartek

0
865
Fot.: Scandinavia Resort

11 maja Scandinavia Resort zostanie zamknięty na wyłączność dla uczestników XII edycji prestiżowej konferencji Hotel Meeting Energylandia Camp. Wydarzenie to zgromadzi hotelarzy z całego kraju, którzy będą mieli okazję uczestniczyć w inspirujących prezentacjach, warsztatach, aukcji charytatywnej, Hotelowym Party oraz integracji w Energylandii.

Na scenie wystąpią wybitni eksperci w swoich dziedzinach: Anna Urbańska (psychologia obsługi gości), Rafał Pasenik (zarządzanie zespołem), Marta Kaczmarski (nowoczesna komunikacja) oraz Krzysztof Rzepkowski (sprzedaż MICE). Dzięki nim uczestnicy konferencji zyskają cenne wskazówki dotyczące prowadzenia biznesu hotelowego.

Organizatorzy konferencji oraz partnerzy wydarzenia: Justyna Dziedzic z Parku Rozrywki Energylandia oraz Ewa Słodczyk i Magdalena Stachoń-Szołtysek z Scandinavia Resort Zator, włożyli wiele wysiłku w przygotowanie tego wyjątkowego wydarzenia.

W trakcie konferencji zaplanowano także prezentację kilkudziesięciu nowatorskich rozwiązań i produktów przeznaczonych dla hoteli, co może przyczynić się do wzrostu konkurencyjności w branży.

Chociaż miejsca noclegowe są już prawie wyczerpane, organizatorzy dają ostatnią szansę tym, którzy jeszcze chcieliby dołączyć do wydarzenia. Zgłoszenia można składać na stronie www.hotele.bsdpoland.pl.

XII edycja konferencji Hotel Meeting Energylandia Camp to nie tylko okazja do poszerzenia wiedzy, ale także doskonałe miejsce do nawiązania nowych kontaktów biznesowych oraz integracji z przedstawicielami branży hotelarskiej z całej Polski.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.