Przedwojenna Elektrownia Powiśle zyska nowe funkcjonalności

1
1709
Stolica Polski zyska na swojej mapie kolejny oryginalny i uniwersalny obiekt. Przedwojenna Elektrownia Powiśle połączy nie tylko funkcje handlowo-rozrywkowe, ale także biurowe oraz mieszkalne.

Rewitalizacja Elektrowni Powiśle rozpoczęła się już przed niespełna trzema laty. Obiekt łączący odnowione historyczne elementy elektrowni z zupełnie nową architekturą nada warszawskiemu Powiślu unikatowego charakteru. Zabytkowe budynki w otoczeniu nowo powstałych konstrukcji stworzą harmonijną przestrzeń idealną do pracy, a także spędzania czasu ze znajomymi.

„Elektrownia Powiśle to dla nas wyjątkowy projekt, w który wkładamy całe serce i sami nie możemy doczekać się jego otwarcia. Od kilkunastu miesięcy codziennie obserwujemy, jak przestrzeń zmienia się, rozbudowuje, „nabiera kształtów”, by już wkrótce mogła się otworzyć i dać nową energię wszystkim naszym klientom. W ramach procesu rewitalizacji obiektu, chcemy jednak zachować jak najwięcej tkanki historycznej i zaprezentować ją w nowoczesnym wydaniu. Zależy nam, by podkreślić znaczenie tego miejsca, stąd nasza decyzja o pozostawieniu oryginalnej nazwy – Elektrownia Powiśle, będącej istotą całego projektu i funkcji, jakie będzie spełniał. Jesteśmy pewni, że damy Warszawie mnóstwo dobrej energii” – komentuje Dariusz Domański, Associate Partner, Development and Leasing Director, White Star Real Estate.

W ofercie stołecznego kompleksu pojawią się unikalne restauracje serwujące różnorodne dania światowej kuchni, innowacyjny koncept Beauty Hall dla osób dbających o urodę i szukających relaksu, część biurowa, sklepy odzieżowe najpopularniejszych marek, a także luksusowe apartamenty na wynajem oraz hotel butikowy dysponujący 150 pokojami.

„Elektrownia Powiśle to inwestycja, która łączy w sobie szereg funkcji – handlową, rozrywkową, gastronomiczną, a także biurową i mieszkalną, dlatego jestem przekonany, że każdy znajdzie tu coś interesującego i inspirującego. Unikatowe marki modowe, pop-up i concept story, restauracje serwujące kuchnię z wielu zakątków świata, pierwszy w Polsce innowacyjny koncept Beauty Hall, emocjonujące wydarzenia – serce Warszawy będzie biło mocniej, dzięki nowej energii, płynącej prosto z Powiśla” – podsumowuje Domański.

Otwarcie zrewitalizowanej Elektrowni Powiśle, z gotową częścią handlowo-restauracyjną, zaplanowano na wiosnę bieżącego roku.

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.