Zmiany w podatkach – czy obejmują też hotele?

0
1193
Na październikowej konferencji Hotel Meeting Małgorzata Dankowska, odpowiedzialna za zespół ds. nieruchomości oraz warszawską praktykę podatkową TPA Poland, opowie m.in. o modelu VAT split payment, a także poruszy zagadnienia związane z podatkiem od dochodów spółek / przedsiębiorstw.

Małgorzata Dankowska jest licencjonowanym doradcą podatkowym. Ukończyła Uniwersytet Ekonomiczny w Poznaniu, Studia Podyplomowe z zakresu prawa podatkowego w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie, a także studium w zakresie księgowości. Specjalizuje się w doradztwie transakcyjnym i restrukturyzacyjnym. Ma bogate doświadczenie w zakresie transakcji związanych z nabywaniem, zbywaniem, a także restrukturyzacją finansowania nieruchomości komercyjnych. Przeprowadziła liczne projekty restrukturyzacyjne w zakresie optymalizacji struktury holdingowej i uzyskiwania korzystnych rozwiązań podatkowych, włączając w to połączenia, likwidacje czy wymiany udziałów. Jest też specjalistką w zakresie doradztwa dla funduszy inwestycyjnych.

Prelegentka najbliższej edycji branżowej konferencji biznesowej Hotel Meeting jest autorką licznych publikacji o tematyce podatkowej: „Podatki w hotelarstwie”, „Inwestycje instytucjonalne w polskim PRS”, „Rewolucja w CIT”, czy „Przewodnik po dokumentacji cen transferowych 2017″, a także współautorką wydanej w 2011 r. publikacji książkowej „Restrukturyzacje spółek kapitałowych – aspekty podatkowe”.

Dankowska uczestniczyła już w licznych konferencjach i szkoleniach o tematyce podatkowej. W 2013 roku została wyróżniona drugim miejscem w rankingu Dziennika Gazeta Prawna w kategorii najlepszych doradców podatkowych w zakresie fuzji i przejęć. Na swoim koncie posiada też tytuł Women in Tax leaders. Ponadto jest zrzeszona w IFA (International Fiscal Association) oraz Stowarzyszeniu REIT Polska.

Podczas jesiennej edycji konferencji Hotel Meeting 2018 Małgorzata Dankowska wygłosi prezentację pt. „Zmiany w podatkach – czy obejmują też hotele?”, w trakcie której poruszy następujące zagadnienia:

– VAT split payment;
– CIT minimalny w nowej odsłonie;
– VAT na rynku transakcyjnym.

Zapraszamy do zapoznania się z agendą wystąpień tegorocznych prelegentów na oficjalnej stronie internetowej konferencji Hotel Meeting 2018.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.