Warszawa ponownie ugości światowych liderów branży MICE

0
217
Już w najbliższą środę nad Wisłę zawitają przedstawiciele sektora MICE z aż pięciu kontynentów. Międzynarodowi specjaliści ds. turystyki biznesowej spotkają się w stołecznym Novotel Centrum, aby wymienić się wiedzą i doświadczeniem oraz zdobyć nowe kontakty zawodowe.

„Meet the Bidder” to branżowe wydarzenie organizowane co kilka miesięcy w Warszawie. W trakcie trwających cały dzień warsztatów krajowi organizatorzy wyjazdów zagranicznych mają okazję nawiązać kontakt z dostawcami usług MICE, w skład których wchodzą m.in: biura DMC (Destination Management Companies), hotele, biura promocji krajów, miast czy regionów (tzw. Convention Bureaux).

Na jesiennej edycji pojawi się rekordowa liczba 100 wystawców z niemal każdego regionu świata. Goście z zagranicy, poza lokalnymi specjałami, przywiozą ze sobą także vouchery do wykorzystania w luksusowych hotelach. Poza możliwością rozmów o charakterze B2B, organizatorzy przygotowali dla uczestników atrakcje w postaci gry MICE BINGO, a także specjalny bankiet Incentive Travel Excellence Night.

Reklama

Rejestracja wciąż trwa. Warsztaty rozpoczynają się 21 listopada o godz. 9.30, natomiast część biznesowa wystartuje godzinę później.

Reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.