Warszawa ponownie ugości światowych liderów branży MICE

0
994
Już w najbliższą środę nad Wisłę zawitają przedstawiciele sektora MICE z aż pięciu kontynentów. Międzynarodowi specjaliści ds. turystyki biznesowej spotkają się w stołecznym Novotel Centrum, aby wymienić się wiedzą i doświadczeniem oraz zdobyć nowe kontakty zawodowe.

„Meet the Bidder” to branżowe wydarzenie organizowane co kilka miesięcy w Warszawie. W trakcie trwających cały dzień warsztatów krajowi organizatorzy wyjazdów zagranicznych mają okazję nawiązać kontakt z dostawcami usług MICE, w skład których wchodzą m.in: biura DMC (Destination Management Companies), hotele, biura promocji krajów, miast czy regionów (tzw. Convention Bureaux).

Na jesiennej edycji pojawi się rekordowa liczba 100 wystawców z niemal każdego regionu świata. Goście z zagranicy, poza lokalnymi specjałami, przywiozą ze sobą także vouchery do wykorzystania w luksusowych hotelach. Poza możliwością rozmów o charakterze B2B, organizatorzy przygotowali dla uczestników atrakcje w postaci gry MICE BINGO, a także specjalny bankiet Incentive Travel Excellence Night.

Rejestracja wciąż trwa. Warsztaty rozpoczynają się 21 listopada o godz. 9.30, natomiast część biznesowa wystartuje godzinę później.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.