WeWell nowa spółka na rynku apartamentów w kurortach

0
953
Fot. : Materiały prasowe WeWell

W segmencie budowy i zarządzania apartamentami wakacyjnymi działalność rozpoczął nowy gracz – spółka WeWell. Planowane projekty oraz zarządzanie nimi skupiać się będą wokół idei wellbeingu, zrównoważonego budowania i wypoczynku. Prezesem grupy jest Jacek Twardowski, związany z segmentem nieruchomości wakacyjnych od kilkunastu lat.

Managerowie firmy WeWell mają kilkunastoletnie doświadczenie w obszarze zarówno budowania i zarządzania najmem nieruchomości, jak i w sektorze finansowym, prawnym oraz usługach związanych z wypoczynkiem w duchu work life balance. Stanowisko prezesa spółki objął Jacek Twardowski.

Przez ostatnie kilkanaście lat Jacek Twardowski zaplanował i zrealizował jedne z najlepiej ocenianych na rynku projektów apartamentów wakacyjnych. Był dyrektorem zarządzającym i partnerem w Kristensen Group, firmie która jako pierwsza w Polsce zaczęła realizować projekty z segmentu second home. Odpowiadał za realizację ponad 10 projektów w polskich kurortach na łączną liczbę 1200 apartamentów. To m.in. Baltic Park w Świnoujściu, Osada Zamkowa – osiedle luksusowych domów wakacyjnych w Pasymiu na Mazurach, Apartamenty Pod Śnieżką w Karpaczu, Apartamenty Bukowa w Wiśle oraz apartamenty Porto Łeba. A także zagraniczne inwestycje wakacyjne: apartamenty w Bodrum w Turcji oraz na Majorce. W ramach grupy Kristensen współtworzył także spółkę ApartView zajmującą się zarządzaniem wynajmem apartamentów wakacyjnych. Obok biznesowej działalności deweloperskiej Jacek Twardowski jest również instruktorem nurkowania.

W zarządzie spółki WeWell znalazła się także Paulina Kierebińska, obejmując funkcje CFO. Paulina od 1994 r. związana z branżą finansową. W czasie swojej kariery rozwijała pion bankowości korporacyjnej w banku ING na stanowisku Manager Corporate Banking. Piastowała funkcję CFO oraz wiceprezesa ds. finansowych w Optimus Lockheed Martin Integration Systems. Ostatnie kilkanaście lat pełniła funkcję dyrektora finansowego na region Europy Środkowej, Bliskiego Wschodu i Afryki w spółce Regenersis, będącej jednym z głównych partnerów korporacji technologicznych takich jak m.in. Samsung, Orange, Vadaphone, Virgin Media.

W kierownictwie firmy znalazł się także adwokat Mikołaj Ostrowski, założyciel i partner zarządzający w kancelarii OWIW Legal. Mikołaj Ostrowski od 2008 r. doradza przedsiębiorcom w projektach biznesowych o globalnej skali, początkowo w ramach renomowanej warszawskiej kancelarii, a od kilku lat jako managing partner w OWIW Legal & Accounting. Jest specjalistą w zakresie ryzyk prawnych prowadzenia biznesu.

Innowacyjne apartamenty oraz regeneracja – WellbeingBreak™
Spółka pracuje obecnie nad dwoma projektami: apartamentami w Wiśle z kategorii boutique luxury apartments oraz kompleksem całorocznych domów wakacyjnych nad jeziorem. Zarówno prowadzone już inwestycje, jak i kolejne planowane są zgodnie z ideą zrównoważonego budownictwa oraz regeneracji w oparciu o naturalne metody wypoczynku, spędzania czasu i pozbywania się stresu.

Spółka sprzedawać będzie lokale nabywcom indywidualnym, którzy poszukują apartamentów i domów wakacyjnych wtopionych w naturę, umożliwiających pełną regenerację, z dala od zgiełku zatłoczonych kurortów.

Firma realizować będzie autorski program WellbeingBreak™ – czyli usługę zarządzania i wypoczynku (dla właścicieli apartamentów jak i turystów w nich wypoczywających) nakierowanego na dobre samopoczucie, potrzebę natychmiastowej odnowy w otoczeniu natury oraz wypoczynku poprzez pracę z ciałem i umysłem. Formuła WellBreak™ realizowana w projektach wybudowanych przez WeWell obejmować więc będzie m.in. kąpiele leśne (jap. Shinrin-yoku), zajęcia jogi i slow joggingu, morsowanie, warsztaty diet coaching, terapie oddechowe (m.in. zgodne z metodą oddechową Butejki) czy fitness siłowy z wykorzystaniem drzew i podłoża.

Pierwsze dwa projekty apartamentowe spółka planuje wprowadzić do sprzedaży dla inwestorów indywidualnych jeszcze latem 2022 r.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.