Nowy dyrektor generalny Crystal Mountain Hotel

0
2751

Crystal Mountain Hotel w Wiśle ma nowego dyrektora generalnego. Został nim człowiek od lat związany z branżą, a obiekt przejmuje w wyjątkowym, pandemicznym czasie, a więc wyzwania będą tak samo duże jak oczekiwania gości względem hotelu o standardzie pięciu gwiazdek.

Wszelkie zmiany personalne na najwyższych stanowiskach, szczególnie w ostatnim czasie, niosą za sobą bardzo duże oczekiwania właścicieli względem nowej osoby. Głównymi wyzwaniami są dziś problemy ze znalezieniem pracowników, ale oczywiście cały czas hotelarze toczą bój o względy gości i zachowanie wypracowanych standardów.

Nowym dyrektorem hotelu Crystal Mountain w Wiśle został Maciej Kaczmarczyk. Swoją karierę budował m.in. w takich obiektach jak Hayat Regency w USA, Holiday Inn Kraków – gdzie spędził ponad 14 lat, a następnie w Holiday Inn Dąbrowa Górnicza, gdzie na stanowisku dyrektora generalnego spędził ponad dwa lata.

Przez kolejne lata zajmował się doradztwem w branży hotelowej, a obecnie objął stery niedawno uruchomionego hotelu Crystal Mountain. Obiekt oferuje blisko 500 pokoi, restaurację, sale konferencyjne, strefę SPA i aquapark z zewnętrznym basenem.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.