Warsaw Food Expo już wkrótce!

0
1031
Dużymi krokami zbliżają się największe targi żywności w Polsce. Kogo będziemy mogli zobaczyć na tegorocznej edycji?

Tegoroczny Warsaw Expo Food odbędzie się 12 września w Alei Katowickiej w podwarszawskim Nadarzynie. Będzie to nie lada okazja do zaprezentowania się, jak i nawiązania nowych kontaktów z potencjalnymi dostawcami i kupującymi. Spotkanie obsłuży obiekt Ptak Warsaw Expo, które do tej pory gościło takie eventy jak „Warsaw Comic Con” lub „Warsaw Oldtimer Show”.

Targi żywności będą rozdzielone na kilka kategorii, dając zarówno kupującym jak i sprzedającym możliwość dopasowania się do konkretnej grupy. W tym roku sekcje będą rozbite na „Mieso i przetwory mięsne”, „Owoce, warzywa i ich przetwory”, „Kawa, herbata, napoje i alkohole”, „Tłuszcze i oleje”, „Mleko i przetwory mleczne, jaja”, „Produkty przemiału zbóż”, „Wyroby piekarskie i cukiernicze” oraz „Gotowe dania i żywność funkcjonalna”.

Ostatnia edycja była bardzo udana. W trakcie jej trwania udało się odbyć około 600 spotkań indywidualnych, a konferencje prowadzone przez znanych prelegentów zostały odebrane bardzo ciepło.

Czy następna edycja będzie równie udana? Tego dowiemy się wkrótce, gdyż jeszcze nie wiadomo jak zostanie rozłożone spotkanie oraz jakie sławy na nim zagoszczą. Chętni do wzięcia udziału już mogą zgłaszać swoje kandydatury.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.