P&G JEDNYM Z WYSTAWCÓW NA JESIENNEJ KONFERENCJI GASTRO MEETING

0
1235
Firma Procter&Gamble Professional, zajmująca się produkcją środków utrzymania czystości do zastosowań profesjonalnych w hotelach i restauracjach, została wystawcą podczas jesiennej edycji branżowej konferencji biznesowej Gastro Meeting. 19 listopada w stołecznym DoubleTree by Hilton będzie można spotkać się z przedstawicielami P&G, ich dystrybutorem na całą Polskę oraz zapoznać z aktualną ofertą firmy.

Działalność Procter&Gamble ma swój początek w 1837 roku, kiedy to William Procter oraz James Gamble założyli małe przedsiębiorstwo w Cincinnati w USA. Obecnie jest jednym z największych przedsiębiorstw na świecie. W ponad 180 krajach świata sprzedaje 40 kategorii produktów, które wytwarzane są w 60 fabrykach ulokowanych na całym globie. Firma zatrudnia ponad 180 tys. pracowników, posiada 23 marki i znajduje się w grupie 30 największych światowych firm.

W Polsce firma Procter&Gamble rozpoczęła działalność w 1991 roku i od kilku lat rozwija marki profesjonalne dedykowane do szeroko pojętego runku Away-from-Home, w tym HoReCa.

Kontynuując rozwój w naszym kraju, Procter&Gamble zdecydował się zostać wystawcą jesiennej edycji konferencji biznesowej Gastro Meeting, która odbędzie się 19 listopada w DoubleTree by Hilton Hotel & Conference Centre Warsaw. Przedstawicieli firm, które również chciałyby w ten sposób promować swoją markę, zachęcamy do kontaktu drogą mailową oraz poprzez formularz.

Wśród dumnych patronów konferencji znajduje się również portal Horeca Business Club. Już teraz zapraszamy do udziału wszystkich przedstawicieli branży. Rejestracji można dokonywać za pomocą platformy Evenea.Więcej szczegółów na temat Gastro Meeting, w tym ramowy program konferencji, znajdą Państwo na oficjalnej stronie internetowej tego wydarzenia.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.