Powstał projekt bonu targowego i eventowego

0
1481

Bon turystyczny wszystkim jest już doskonale znany i w zasadzie każdy wie jak działa i jak ma pomóc branży noclegowej i turystycznej. Słyszeliśmy już o projekcie bonu gastronomicznego, o którym jak na razie słuch zaginął. Teraz na horyzoncie pojawił się projekt dwóch kolejnych bonów: Polskiego Bonu Targowego oraz Polskiego Bonu Eventowego.

W ostatnich miesiącach Warszawska Organizacja Turystyczna, Ogólnopolska Federacja Przedsiębiorców, Stowarzyszenie Branży Eventowej, Krajowa Izba Targowa i Ptak Warsaw Expo prowadziły wspólnie intensywne prace nad przygotowaniem projektów nowych programów wsparcia dla branży targowej i eventowej. W efekcie tych prac powstały dwa projekty: Polski Bon Targowy i Polski Bon Eventowy, z zapisami których można się zapoznać w materiałach w załączniku.

22 kwietnia 2021 wzięliśmy wspólnie udział w osobistym spotkaniu z Ministrem Andrzejem Gutem-Mostowym, który pozytywnie odniósł się do idei wprowadzenia takich programów i konstruktywnie omówił z nami ich szczegóły merytoryczne.

Liczymy, że realistyczne i pragmatyczne założenia zaproponowanych projektów spotkają się z akceptacją Ministerstwa Rozwoju, Pracy i Technologii, a polski świat biznesu i gospodarki, który korzysta z narzędzi targowych i eventowych oraz sama branża spotkań będą mogły już wkrótce stać się bezpośrednimi i pośrednimi beneficjentami tych programów.

Projekt Bonu Targowego

Polski Bon Targowy Propozycja Projektu

Projekt Bonu Eventowego

Polski Bon Eventowy Propozycja Projektu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.