HBC patronem medialnym kolarskich Mistrzostw Polski Branży Hotelarskiej!

0
1299
W niedzielę 1 lipca Starachowice staną się kolarską stolicą Polski. W tym roku po raz pierwszy w ramach organizowanych w tym mieście Mistrzostw Polski w kolarstwie szosowym do rywalizacji przystąpią pracownicy branży hotelarskiej. Organizatorem imprezy jest firma Poland Bike z Grzegorzem Wajsem na czele.

Kolarskie wydarzenie organizowane przez Poland Bike i Fundację Sport odbywa się we współpracy m.in. z Urzędem Miasta Starachowice oraz Hotelem Europa Starachowice Business & Spa. To właśnie w pobliżu tego czterogwiazdkowego obiektu zaplanowano start i metę wyścigu. Imprezą towarzyszącą Mistrzostwom Polski w kategorii Masters będzie II Starachowicka Strzała. Wystartują w niej amatorzy na rowerach górskich (23 km) oraz szosowych (63 km) i to w ramach tej rywalizacji odbędą się I Mistrzostwa Polski Branży Hotelarskiej w Kolarstwie Szosowym.

„Trasa jest przepiękna i mocno interwałowa. Tereny wokół Starachowic leżące na pograniczu Gór Świętokrzyskich i Przedgórza Iłżeckiego są pofałdowane i przypominają swoją charakterystyką belgijskie klasyki. Zapraszam 1 lipca do Starachowic” – mówi Grzegorz Wajs, organizator Mistrzostw Polski i Starachowickiej Strzały.

Poland Bike to również pomysłodawca i organizator Kolarskiego Memoriału Stanisława Królaka w Warszawie oraz czołowego w Polsce cyklu wyścigów amatorów na rowerach górskich – LOTTO Poland Bike Marathon.

Pełny program zawodów, trasy poszczególnych wyścigów i informacje organizacyjne znajdą Państwo na oficjalnej stronie internetowej https://mpszosa.polandbike.pl/. Zapraszamy do wzięcia udziału w wyścigu i spróbowania swoich sił w konfrontacji z pozostałymi przedstawicielami branży hotelarskiej!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.