HBC patronem medialnym kolarskich Mistrzostw Polski Branży Hotelarskiej!

0
132
W niedzielę 1 lipca Starachowice staną się kolarską stolicą Polski. W tym roku po raz pierwszy w ramach organizowanych w tym mieście Mistrzostw Polski w kolarstwie szosowym do rywalizacji przystąpią pracownicy branży hotelarskiej. Organizatorem imprezy jest firma Poland Bike z Grzegorzem Wajsem na czele.

Kolarskie wydarzenie organizowane przez Poland Bike i Fundację Sport odbywa się we współpracy m.in. z Urzędem Miasta Starachowice oraz Hotelem Europa Starachowice Business & Spa. To właśnie w pobliżu tego czterogwiazdkowego obiektu zaplanowano start i metę wyścigu. Imprezą towarzyszącą Mistrzostwom Polski w kategorii Masters będzie II Starachowicka Strzała. Wystartują w niej amatorzy na rowerach górskich (23 km) oraz szosowych (63 km) i to w ramach tej rywalizacji odbędą się I Mistrzostwa Polski Branży Hotelarskiej w Kolarstwie Szosowym.

„Trasa jest przepiękna i mocno interwałowa. Tereny wokół Starachowic leżące na pograniczu Gór Świętokrzyskich i Przedgórza Iłżeckiego są pofałdowane i przypominają swoją charakterystyką belgijskie klasyki. Zapraszam 1 lipca do Starachowic” – mówi Grzegorz Wajs, organizator Mistrzostw Polski i Starachowickiej Strzały.

Reklama

Poland Bike to również pomysłodawca i organizator Kolarskiego Memoriału Stanisława Królaka w Warszawie oraz czołowego w Polsce cyklu wyścigów amatorów na rowerach górskich – LOTTO Poland Bike Marathon.

Pełny program zawodów, trasy poszczególnych wyścigów i informacje organizacyjne znajdą Państwo na oficjalnej stronie internetowej https://mpszosa.polandbike.pl/. Zapraszamy do wzięcia udziału w wyścigu i spróbowania swoich sił w konfrontacji z pozostałymi przedstawicielami branży hotelarskiej!

Reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.