Kolejny polski przewoźnik wzmacnia szeregi FlixBusa

0
1168
Krajowy przewoźnik od ponad 20 lat funkcjonujący w branży turystycznej połączył siły z jedną z najbardziej znanych firm przewozowych – FlixBusem.

Mowa o firmie transportowej Żak Express. W ramach współpracy bilety tego przewoźnika będą dostępne na platformie www.flixbus.pl, a także w aplikacji mobilnej oraz punktach stacjonarnych operatora. Poszerzy to ofertę połączeń obsługiwanych przez charakterystyczne zielone autokary, zwłaszcza o pożądane destynacje w bloku wschodnim – m.in. Białystok, Suwałki, Augustów i Łomżę.

„Dodanie do platformy FlixBusa połączeń realizowanych przez Żak Express będzie idealnym uzupełnieniem naszej oferty o kierunki w Polsce północno-wschodniej. Pasażerowie Żak Express natomiast zyskają dostęp do pełnej siatki połączeń FlixBusa, która liczy obecnie 2000 destynacji w Polsce i Europie, a co za tym idzie możliwość wygodnego zakupu biletów na różne połączenia podczas jednej transakcji i na jednym bilecie” – komentuje Michał Leman, Dyrektor Zarządzający FlixBus Polska.

Autobusy Żak Express nie będą jednak kursować w charakterystycznych zielonych barwach FlixBusa. Podróżujący zidentyfikują je po zielonych tablicach lub/i naklejkach z napisem: „We współpracy z FlixBus”. Podróż ze stolicy będzie zaczynać się z Dworca Zachodniego i Placu Defilad. 18 pojazdów o podwyższonym standardzie wyruszy z wymienionych miejsc po raz pierwszy z oznakowaniem partnera już we czwartek 17 stycznia.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.