Kolejny polski przewoźnik wzmacnia szeregi FlixBusa

0
370
Krajowy przewoźnik od ponad 20 lat funkcjonujący w branży turystycznej połączył siły z jedną z najbardziej znanych firm przewozowych – FlixBusem.

Mowa o firmie transportowej Żak Express. W ramach współpracy bilety tego przewoźnika będą dostępne na platformie www.flixbus.pl, a także w aplikacji mobilnej oraz punktach stacjonarnych operatora. Poszerzy to ofertę połączeń obsługiwanych przez charakterystyczne zielone autokary, zwłaszcza o pożądane destynacje w bloku wschodnim – m.in. Białystok, Suwałki, Augustów i Łomżę.

„Dodanie do platformy FlixBusa połączeń realizowanych przez Żak Express będzie idealnym uzupełnieniem naszej oferty o kierunki w Polsce północno-wschodniej. Pasażerowie Żak Express natomiast zyskają dostęp do pełnej siatki połączeń FlixBusa, która liczy obecnie 2000 destynacji w Polsce i Europie, a co za tym idzie możliwość wygodnego zakupu biletów na różne połączenia podczas jednej transakcji i na jednym bilecie” – komentuje Michał Leman, Dyrektor Zarządzający FlixBus Polska.

Reklama

Autobusy Żak Express nie będą jednak kursować w charakterystycznych zielonych barwach FlixBusa. Podróżujący zidentyfikują je po zielonych tablicach lub/i naklejkach z napisem: „We współpracy z FlixBus”. Podróż ze stolicy będzie zaczynać się z Dworca Zachodniego i Placu Defilad. 18 pojazdów o podwyższonym standardzie wyruszy z wymienionych miejsc po raz pierwszy z oznakowaniem partnera już we czwartek 17 stycznia.

Reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
Captcha verification failed!
Ocena użytkownika captcha nie powiodła się. proszę skontaktuj się z nami!