Nietypowe połączenie smaków: kebab z truskawkami

0
266
Fot.: Materiały prasowe 7 Street Łukasz Błażejewski

W czerwcu w menu lokali Carat Kebab, należących do firmy „7 Street Łukasz Błażejewski”, pojawiła się ciekawa nowość – kebab z truskawkami. Ta nietypowa propozycja, nazwana Rumba, szybko zdobyła popularność w mediach społecznościowych, wzbudzając ciekawość zarówno stałych klientów, jak i nowych gości.

Lokale Carat Kebab tym razem postanowiły zaskoczyć klientów nietypowym połączeniem smaków. Sieć, która ma swoje punkty w Warszawie, Bydgoszczy, Elblągu i Żyrardowie, wprowadziła do menu sezonowy kebab z truskawkami, dostępny w różnych formach podania.

Kebab Rumba łączy tradycyjne składniki kebabu ze świeżością i słodyczą truskawek. Ta oryginalna kompozycja została stworzona, aby dostarczyć klientom nowych doznań smakowych i zaskoczyć ich nietypowym połączeniem składników. Truskawki, dodane do kebabu, nadają mu wyjątkowy charakter, czyniąc go doskonałą propozycją na letnie dni.

Kebab z truskawkami można spróbować w lokalach Carat Kebab w Warszawie, Bydgoszczy, Elblągu i Żyrardowie. Łukasz Błażejewski, dyrektor generalny, podkreśla, że wprowadzenie tej nowości do menu to odpowiedź na potrzeby klientów poszukujących niecodziennych doznań kulinarnych. Sieć lokali znana jest z ciągłego eksperymentowania i poszukiwania nowych, innowacyjnych rozwiązań, które zaskakują klientów.

Kebab z truskawkami to bez wątpienia interesująca ciekawostka kulinarna. Połączenie dwóch tak odmiennych smaków jest bardzo nietypowe i trudno przewidzieć, czy przyjmie się na dłużej wśród klientów. Finalnie to goście ocenią, czy ta nowa propozycja zyska popularność, czy też pozostanie jedynie krótkotrwałą ciekawostką w menu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.