Ogrodowa Office z bogatą ofertą gastronomiczną

0
1744
Proces wykańczania nowoczesnego łódzkiego biurowca Ogrodowa Office wchodzi już w decydującą fazę. Na imponującej powierzchni 28600 m2 znajdą się zarówno siedziby firm, lokale handlowo-usługowe, jak i liczne punkty gastronomiczne.

Za realizację inwestycji przy ul. Ogrodowej 8 w Łodzi odpowiada austriacka spółka Warimpex Finanz- und Beteiligungs AG z centralą w Wiedniu. Jej podstawowa działalność obejmuje budowę i prowadzenie hoteli, a także nieruchomości biurowych w Europie Środkowej i Wschodniej. Firma prowadzi działalność deweloperską i inwestycyjną nie tylko w Polsce, Czechach i na Węgrzech, ale także we Francji, a nawet Rosji, co jest potwierdzeniem strategii zrównoważonej geograficznie alokacji ryzyka. Obecnie w swoim portfolio posiada 15 luksusowych hoteli i 5 budynków biurowych, a wartość wszystkich zrealizowanych przez Warimpex projektów szacuje się na ponad 1 mln €.

Parter powstającego biurowca ma zostać przeznaczony na wynajem m.in. dla sektora gastronomicznego. Pracownicy Ogrodowa Office będą zatem mogli skorzystać z ofert kawiarni, cukierni, piekarni, a także samoobsługowej restauracji Meating Point, przystosowanej do ich potrzeb.

„Bardzo się cieszymy, że już niebawem będziemy mogli zaprosić do skosztowania naszych dań najemców Ogrodowa Office oraz wszystkich łodzian, których duża liczba odwiedza ten centralny punkt miasta. Wierzymy, że spełnimy oczekiwania wymagających pracowników, zarówno pod względem smaku przygotowywanych potraw, bo to jest dla nas najważniejsze, ale i pod względem obsługi klienta oraz tego, jak będą się czuć w naszej restauracji” – powiedział Przemysław Kowalski, prezes zarządu Meating Point Restaurants, cytowany przez „Portal Spożywczy”.

Restauracja zajmie powierzchnię ponad 400m2, a jej inauguracja przewidziana jest na jesień bieżącego roku. Negocjacje z pozostałymi najemcami powierzchni handlowo-usługowych w Ogrodowa Office nadal trwają. Niektóre koncepty gastronomiczne zostaną również ulokowane w ogólnodostępnym pasażu wewnątrz biurowca, który w przyszłości ma stanowić piesze połączenie pomiędzy Manufakturą a Placem Wolności oraz ul. Piotrkowską.

Źródło: www.ogrodowa-office.com

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.