Courtyard by Marriott w Szczecinie otwarty

0
1104
Fot.: Materiały prasowe

Wczoraj został otwarty da gości Courtyard by Marriott w Szczecinie, który dysponuje 134 pokojami oraz dużą powierzchnią konferencyjną.

Courtyard by Marriott w Szczecinie to już trzeci obiekt, który działa w Polsce pod tym brandem. Hotel zlokalizowany jest w kompleksie Posejdon, w którym swoje przestrzenie będzie posiadał także hotel Moxy – jego otwarcie planowane jest na marzec przyszłego roku.

Kompleks Posejdon to 8-piętrowy budynek połączony z drugim, nieco mniejszym, czteropiętrowym budynkiem, w którym kiedyś mieścił się dom handlowy Posejdon. W ramach kompleksu wygospodarowano blisko 12 tys. mkw powierzchni na przestrzenie hotelowe.

Hotel oferuje gościom biznesowym bardzo dużą przestrzeń konferencyjną, którą inwestora określa jako największą w Szczecinie. Do dyspozycji oddaje 1 tys. mkw powierzchni, wszystko z możliwością różnych skonfigurowania własnych ustawień i podziału przestrzeni.

Operacyjnie za obiekt odpowiada Legend Hotels, które odpowiada za warszawski Sound Garden czy Sopot Marriott. Dyrektorką generalną oby hoteli została Marlena Szczecińska, a Paulina Kusy została dyrektorką sprzedaży.

„Dziś nadszedł długo oczekiwany przez nas wszystkich dzień.
6.09.2021. otworzyliśmy po raz pierwszy drzwi dla naszych Gosci i tym samym pierwszy hotel sieci Marriott w województwie zachodniopomorskim jest oficjalnie otwarty”

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.