Courtyard by Marriott w Szczecinie otwarty

0
564
Fot.: Materiały prasowe

Wczoraj został otwarty da gości Courtyard by Marriott w Szczecinie, który dysponuje 134 pokojami oraz dużą powierzchnią konferencyjną.

Courtyard by Marriott w Szczecinie to już trzeci obiekt, który działa w Polsce pod tym brandem. Hotel zlokalizowany jest w kompleksie Posejdon, w którym swoje przestrzenie będzie posiadał także hotel Moxy – jego otwarcie planowane jest na marzec przyszłego roku.

Kompleks Posejdon to 8-piętrowy budynek połączony z drugim, nieco mniejszym, czteropiętrowym budynkiem, w którym kiedyś mieścił się dom handlowy Posejdon. W ramach kompleksu wygospodarowano blisko 12 tys. mkw powierzchni na przestrzenie hotelowe.

Hotel oferuje gościom biznesowym bardzo dużą przestrzeń konferencyjną, którą inwestora określa jako największą w Szczecinie. Do dyspozycji oddaje 1 tys. mkw powierzchni, wszystko z możliwością różnych skonfigurowania własnych ustawień i podziału przestrzeni.

Operacyjnie za obiekt odpowiada Legend Hotels, które odpowiada za warszawski Sound Garden czy Sopot Marriott. Dyrektorką generalną oby hoteli została Marlena Szczecińska, a Paulina Kusy została dyrektorką sprzedaży.

„Dziś nadszedł długo oczekiwany przez nas wszystkich dzień.
6.09.2021. otworzyliśmy po raz pierwszy drzwi dla naszych Gosci i tym samym pierwszy hotel sieci Marriott w województwie zachodniopomorskim jest oficjalnie otwarty”

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.