Ruszyły zapisy na Kongres Szefów Kuchni i Restauratorów 2023

0
764
Fot.: Materiały prasowe Kongres Szefów Kuchni i Restauratorów

Jesienią odbędzie się jedno z ważniejszych wydarzeń dla branży gastronomicznej w Polsce – Kongres Szefów Kuchni i Restauratorów 2023. Tegoroczna edycja kongresu odbędzie się 24 października.

Podczas kongresu uczestnicy będą mieli możliwość wzięcia udziału w części edukacyjnej realizowanej na scenie głównej oraz w praktycznych warsztatach w części ekspozycyjnej, gdzie będą mieli okazję posmakowania wielu produktów, w tym rynkowych nowości oraz poznanie możliwości sprzętu od renomowanych dostawców.

Program kongresu został podzielony na trzy części: „Od kuchni”, „Fine dining” i „Gastronomia to też biznes”. W ramach pierwszego bloku zostaną omówione m.in. kuchnia żydowska, kuchnia śląska, kulinarne propozycje dla dzieci, trendy w branży gastronomicznej oraz kontrowersyjne gwiazdki i inne kulinarne wyróżnienia. W części fine diningu odbędą się warsztaty platingu oraz wystąpienie z zakresu protokołu dyplomatycznego. W części biznesowej pojawi się temat skutecznego wykorzystania social mediów, studium typowych problemów restauratora oraz różne, czasem alternatywne modele biznesowe dla gastronomii.

Tegoroczny kongres skupia się na profesjonalistach, którzy chcą rozwijać swoje umiejętności zawodowe. Wśród prelegentów nie zabraknie branżowych gwiazd i osobistości ze świata gastronomii.

Udział w kongresie jest bezpłatny dla szefów kuchni, restauratorów i kucharzy, jednakże wymaga rejestracji, która jest obowiązkowa. Osoby spoza branży gastronomicznej nie mogą uczestniczyć w wydarzeniu.

Więcej informacji o programie Kongresu Szefów Kuchni i Restauratorów 2023 można znaleźć na oficjalnej stronie: https://kongresszefowkuchni.pl/program/. Rejestracja jest dostępna na: https://kongresszefowkuchni.pl/zarejestruj-sie/.

Cieszymy się, że możemy ogłosić, iż redakcja Horeca Business Club objęła patronatem Kongres Szefów Kuchni i Restauratorów 2023.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.