Prywatny akademik, a w sezonie hostel – Gdański Harward już gotowy

0
1734
Zakończyła się inwestycja przy Gdańskiej ulicy Do Studzienki 65 . Prace polegały na adaptacji zabytkowej kamienicy na prywatne apartamenty dla studentów. Otwarcie zaplanowano na początek lutego.

Akademik na rynek prywatny wprowadza Warszawska spółka Metropolitan Investment. Obiekt składa się z 60 mikroapartamentów jedno i dwuosobowych z kompleksowo wyposażonym aneksem kuchennym i prywatną łazienką. Każdy posiada na wyposażeniu internet oraz możliwość uruchomienia pakietu telewizyjnego. Budynek posiada całodobową ochronę oraz monitoring. Minimalny okres wynajmu przez studentów to 60 dni. Cena za miesiąc wynosi 1,2 tys. zł. W okresie wakacyjnym, każdy będzie mógł tam zamieszkać, ponieważ lokale będą działać w systemie krótkoterminowym.

Metropolitan Investment od niedawna weszła w nieruchomości zbiorowego zamieszkania, do tej pory działała tylko w sektorze nieruchomości handlowych. W przygotowaniu do sprzedaży w systemie condo są m.in. Antalovy Apartamenty Zakopane, a w pobliżu Akademii Wychowania Fizycznego i Sportu w Gdańsku – Apartamenty Olimpijskie, które podobnie jak Harward będą pełniły rolę akademika.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.