Nowe kierunki czarterowe z lotniska w Łodzi

0
852
Port Lotniczy im. Władysława Reymonta w Łodzi otwiera nowe kierunki lotów czarterowych w ramach współpracy z niemieckim biurem podróży Neckermann. W ofercie znajdzie się m.in. połączenie do nowej destynacji w Ameryce Środkowej.

Pierwszy rejs na Dominikanę wystartuje już 7 listopada. Pasażerowie polecą z Łodzi do Monachium samolotem Lufthansy, po czym przesiądą się do samolotu linii Condor, którym pokonają ostatni odcinek podróży i wylądują na lotnisku Punta Cana. Odprawiając się w Porcie Lotniczym im. Władysława Reymonta nadadzą również bagaż, który odbiorą na Dominikanie. Dodatkowo podróżującym zostaną zapewnione posiłki.

Godziny przesiadek zostały skoordynowane w taki sposób, aby nie oczekiwać zbyt długo na kolejny lot. Pasażer rozpoczynający podróż z Łodzi w środę o godz. 12:45, wyląduje w Monachium niespełna półtorej godziny później, a o godz. 16:55 wyruszy ze stolicy Bawarii w bezpośredni rejs na Dominikanę. Kurs powrotny przewiduje wtorkowe lądowanie w Monachium o godz. 9:25, a już o godz. 10:45 wylot do Łodzi.

„Bardzo cieszy nas współpraca z Neckermannem i propozycja wyjazdów na Dominikanę. Tak egzotycznej oferty, w dodatku w sezonie zimowym, łódzkie lotnisko jeszcze nie miało. Mam nadzieję, że nasi pasażerowie chętnie będą latać na Karaiby” – powiedziała Anna Midera, Prezes Portu Lotniczego w Łodzi.

Łódzkie lotnisko wraz z biurem podróży Neckermann roztaczają także wspólne plany na sezon wakacyjny 2019. Jak informują przedstawiciele obu stron, od 18 czerwca będzie można polecieć m.in. do bułgarskiego Burgas.

„Zainteresowanie mieszkańców Łodzi i regionu wakacjami w Bułgarii podczas ostatnich wakacji przełożyło się na bogatszą ofertę, którą touroperatorzy przygotowali na kolejne lato. Trzy samoloty tygodniowo do Burgas spowodują, że długość wypoczynku w Bułgarii można będzie „uszyć” na swoją miarę, niekoniecznie wyjeżdżając na tydzień lub dwa” – dodaje Midera.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.