Goście Horeca Radio, odc. 41 – Anna Bocheńska – restauracja Different

0
1154

Gościem Horeca Radio jest Anna Bocheńska, Prezes Fundacji Pomocy Rodzinie „Człowiek w potrzebie”. Pomysłodawczyni i założycielka warszawskiej restauracji DIFFERENT – jedynej w Polsce obsługiwanej przez niewidomych kelnerów. Zapraszamy do wysłuchania audycji i zaangażowania się w pomoc dla tej wyjątkowej restauracji!

Fundacja pomocy rodzinie „Człowiek w potrzebie” działa od 2005 roku, na rzecz wsparcia ubogich rodzin.  Aby samodzielnie pomagać potrzebującym i dotrzeć z pomocą do jak największej ilości rodzin, rozpoczęto działalność dochodową, której całkowity zysk będzie przekazywany na rzecz  podopiecznych fundacji.

20 kwietnia 2018 roku,  fundacja otworzyła DIFFERENT – restaurację w ciemności, jedyną w Polsce obsługiwaną przez  niewidomych kelnerów.

„Restauracje takie jak nasza, cieszą się na świecie bardzo dużym zainteresowaniem. Mamy pewność tego że i my odniesiemy sukces. Nasze przychody idą w górę ale nadal jesteśmy na stracie finansowej powstałej przez pierwszy rok funkcjonowania restauracji. Zatrudniamy obecnie 19 osób niepełnosprawnych oraz 5 pełnosprawnych”.

Jest to wspaniała i zaskakująca atrakcja na romantyczne kolacje we dwoje,  spotkania służbowe, eventy, team building czy kreatywne szkolenia/warsztaty do 50 osób.

Partner audycji:

   

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.