Tomasz Ostoia dyrektorem generalnym Ruciane Park – Mazury Resort & Spa

0
383
Fot.: LinkedIn - Tomasz Ostoia

Tomasz Ostoia, doświadczony profesjonalista z ponad 22-letnim stażem w branży hotelarskiej i gastronomicznej, objął stanowisko dyrektora generalnego w Ruciane Park – Mazury Resort & Spa. Nową funkcję rozpoczął w maju 2024 roku.

Tomasz Ostoia rozpoczął swoją karierę w branży gastronomicznej, pełniąc funkcje takie jak szef restauracji i F&B manager. W miarę zdobywania doświadczenia awansował na kolejne stanowiska w hotelarstwie, pracując w recepcji, housekeeping, dziale sprzedaży, a także jako marketing manager i dyrektor hotelu. Jego wykształcenie obejmuje Technikum Gastronomiczne w Chorzowie, Uniwersytet Śląski, Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach oraz Szkołę Główną Handlową w Warszawie.

Przed objęciem stanowiska w Ruciane Park, Tomasz Ostoia był dyrektorem generalnym w Gastro Event Silesia II w Zabrzu oraz dyrektorem hotelu w Hotel Styl 70 w Piasku, Pszczyna. Wcześniej pracował także jako zastępca dyrektora generalnego w Rezydencji Luxury Hotel oraz dyrektor hotelu Ognisty Ptak.

Ruciane Park – Mazury Resort & Spa to całoroczny ośrodek wypoczynkowy położony nad Jeziorem Guzianka Wielka. Resort oferuje 58 domków premium, zapewniając do 250 miejsc noclegowych. Na terenie ośrodka znajduje się zaplecze gastronomiczne Food Port oraz spa Otuli, a także szeroki wachlarz atrakcji rekreacyjnych. Ruciane Park to idealne miejsce na wypoczynek zarówno indywidualny, jak i grupowy, a także na firmowe integracje.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.