W piotrkowskim centrum handlowym odrestaurowano strefę food court

0
513
W galerii handlowej Focus Mall w Piotrkowie Trybunalskim oddano do użytku zmodernizowaną strefę gastronomiczną. Wprowadzone udogodnienia sprzyjają także najmłodszym gościom.

Głównym zamierzeniem odnowienia części restauracyjnej piotrkowskiego centrum handlowego było stworzenie miejsca, w którym klienci nie tylko będą mogli skorzystać z oferty gastronomicznej, ale też przyjemnie spędzić czas na spotkaniach ze znajomymi. Efektem modernizacji jest m.in. udostępnienie w obrębie food courtu trzech sfer: dziecięcej, rodzinnej oraz klubowej. Wiele wprowadzonych rozwiązań dedykowanych jest zwłaszcza rodzinom z dziećmi – część restauracyjna została bowiem wyposażona w siedziska dla maluszków oraz mikrofalę, w której rodzice mogą podgrzać posiłek dla swoich pociech.

„Strefa gastronomiczna spełniała swoją rolę, ale po 9 latach funkcjonowania nieco różniła się od tendencji rynkowych, dlatego zapadła decyzja o modernizacji. Dzięki metamorfozie część restauracyjna jest nowoczesna i bardziej funkcjonalna. Coraz więcej ludzi chętnie spożywa posiłki poza domem i lubi relaksować się w miłej atmosferze i estetycznym otoczeniu. Dlatego wprowadziliśmy wiele zmian i udogodnień, by stworzyć nowy wymiar strefy food court w galerii” – wyjaśniła Ewa Sadzińska, Dyrektor Focus Mall Piotrków Trybunalski.

Nowy food court zajmuje powierzchnię 480 m2. Odrestaurowana strefa gastronomiczna jest bardziej nowoczesna i funkcjonalna dzięki wykorzystaniu najwyżej jakości materiałów niewrażliwych na zabrudzenia i uszkodzenia mechaniczne. Wymieniono stoły oraz siedziska, wprowadzono również nowe oświetlenie. Całość utrzymana jest w klimatach skandynawskich, do czego nawiązuje ocieplenie jasnych kolorów motywem drewna. Warto także zwrócić uwagę na udogodnienia w postaci gniazd USB, przy których goście mogą ładować swoje urządzenia mobilne.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj