W piotrkowskim centrum handlowym odrestaurowano strefę food court

0
1176
W galerii handlowej Focus Mall w Piotrkowie Trybunalskim oddano do użytku zmodernizowaną strefę gastronomiczną. Wprowadzone udogodnienia sprzyjają także najmłodszym gościom.

Głównym zamierzeniem odnowienia części restauracyjnej piotrkowskiego centrum handlowego było stworzenie miejsca, w którym klienci nie tylko będą mogli skorzystać z oferty gastronomicznej, ale też przyjemnie spędzić czas na spotkaniach ze znajomymi. Efektem modernizacji jest m.in. udostępnienie w obrębie food courtu trzech sfer: dziecięcej, rodzinnej oraz klubowej. Wiele wprowadzonych rozwiązań dedykowanych jest zwłaszcza rodzinom z dziećmi – część restauracyjna została bowiem wyposażona w siedziska dla maluszków oraz mikrofalę, w której rodzice mogą podgrzać posiłek dla swoich pociech.

„Strefa gastronomiczna spełniała swoją rolę, ale po 9 latach funkcjonowania nieco różniła się od tendencji rynkowych, dlatego zapadła decyzja o modernizacji. Dzięki metamorfozie część restauracyjna jest nowoczesna i bardziej funkcjonalna. Coraz więcej ludzi chętnie spożywa posiłki poza domem i lubi relaksować się w miłej atmosferze i estetycznym otoczeniu. Dlatego wprowadziliśmy wiele zmian i udogodnień, by stworzyć nowy wymiar strefy food court w galerii” – wyjaśniła Ewa Sadzińska, Dyrektor Focus Mall Piotrków Trybunalski.

Nowy food court zajmuje powierzchnię 480 m2. Odrestaurowana strefa gastronomiczna jest bardziej nowoczesna i funkcjonalna dzięki wykorzystaniu najwyżej jakości materiałów niewrażliwych na zabrudzenia i uszkodzenia mechaniczne. Wymieniono stoły oraz siedziska, wprowadzono również nowe oświetlenie. Całość utrzymana jest w klimatach skandynawskich, do czego nawiązuje ocieplenie jasnych kolorów motywem drewna. Warto także zwrócić uwagę na udogodnienia w postaci gniazd USB, przy których goście mogą ładować swoje urządzenia mobilne.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.