Mączyński, Straus, Pasenik i Krzycki pilnie szukają pracy!

0
2214

Zatrudnij Marcina Mączyńskiego, sekretarza generalnego Izby Gospodarczej Hotelarstwa Polskiego, Macieja Strausa, dyrektora hotelu Afrodyta Business & Spa, Rafała Pasenika, trenera w sektorze HoReCa firmy H&R System oraz Rafała Krzyckiego, wydawcę portalu Horeca Business Club oraz Horeca Radio. Jedna licytacja na rzecz WOŚP, a do pracy stawia się cała czwórka!

Postanowiliśmy rzeczywiście grać jeden dzień dłużej i dziś ruszamy z aukcją na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Jeśli rozbijesz bank to na jeden dzień Marcin Mączyński, Maciej Straus, Rafał Pasenik i Rafał Krzycki zostaną pracownikami hotelu, restauracji lub dostawcy produktów dla branży HoReCa. Przyjadą we czterech w uzgodnionym terminie i podejmą się nawet najtrudniejszych zadań. Będą do dyspozycji 8 godzin. Panów można zaangażować w jednym z działów:

  • housekeeping
  • recepcja
  • restauracja
  • kuchnia
  • obsługa eventów

Dostawca natomiast może zaangażować  np. w proces produkcji swoich produktów.

Termin wykonania usługi ustalony zostanie ze zwycięzcą, jednak czas jej realizacji jest ograniczony do 30 września 2020 roku. Usługa może być wykonana tylko na terenie Polski. Wylicytowana czwórka na własny koszt dojedzie w dowolny zakątek Polski. Cena wywoławcza 1000 zł.

Z dnia pracy w zwycięskim obiekcie lub firmie powstanie obszerna relacja w mediach społecznościowych oraz na portalu Horeca Business Club. Zatem oprócz dodatkowych rąk do pracy zyskujecie świetną okazję by móc się wypromować, wymienić wiedzą i doświadczeniem z ludźmi z branży.

NIE CZEKAJ! LICYTUJ OD 13 DO 23 STYCZNIA 2020!!!

LINK DO LICYTACJI!!!

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.