Co zrobić, by zapewnić sobie najlepsze miejsca na planowane w przyszłym roku eventy?

0
781
Fot.: Materiały prasowe Airport Hotel Okęcie

Popyt na powierzchnię hotelową wśród planistów i event menagerów jest wysoki. Globalne media branżowe oraz wypowiadający się w nich hotelarze alarmują, że rośnie on tak szybko jak inflacja. I że w 2023 roku wróci do poziomu sprzed pandemii Covid-19. Czy to oznacza, że wszyscy planujący wydarzenia w nadchodzącym roku powinni czym prędzej zarezerwować miejsce, aby zapewnić sobie jak najlepsze lokalizacje? Zapytaliśmy o to menadżerów z Airport Hotel Okęcie – jednego z najważniejszych obiektów w Warszawie specjalizujących się w organizacji i obsłudze wydarzeń specjalnych.  

Wczesna rezerwacja gwarantuje największą szansę na zapewnienie najlepszego miejsca docelowego po najlepszej możliwej cenie – mówi Ewa Grosik, Dyrektor Sprzedaży w Airport Hotel Okęcie. – Im bliżej realizacji wydarzenia, tym mniejszy będzie wybór dobrej klasy obiektów oraz możliwości negocjowania umów. U nas zazwyczaj zapytania o obiekt pod kongres czy konferencję pojawiały się w ostatnich miesiącach roku. Obecnie jest jednak inaczej. Klienci zaczęli dopytywać o wolne terminy i bookować nasz hotel na organizowane duże, kilkudniowe kongresy oraz na mniejsze wydarzenia już w okolicach maja. Niektórzy zarezerwowali już terminy na 2024 rok, a więc dwa lata wcześniej. Muszę przyznać, że w tej chwili mamy zawartych znacznie więcej umów niż w analogicznym okresie przed pandemią, a w tamtym czasie nie narzekaliśmy na brak zainteresowania – dodaje.

Raporty ze zlecanych przez branżę MICE badań wskazują jednoznacznie, że klienci biznesowi, szczególnie organizatorzy dużych wydarzeń takich jak branżowe konferencje czy kongresy, które trwają dłużej niż jeden dzień, są zainteresowani ulokowaniem ich w hotelach mieszczących się w dużych miastach. – To naturalne. Dobrej klasy i kategorii hotele, takie jak nasz Airport Hotel Okęcie, położone w dogodnej lokalizacji, z doskonałą infrastrukturą, w tym dużą i elastyczną w aranżacji przestrzenią konferencyjno-bankietową, doświadczonym zespołem pracowników, cieszą się największym zaufaniem wśród świadomych klientów biznesowych stawiających na pierwszym miejscu jakość. I są przez nich najczęściej wybierane. Dlatego warto się pospieszyć z rezerwacją, zwłaszcza gdy chodzi o najbardziej terminy, a te dotyczą wiosny i kończą się późną jesienią – mówi Iwona Łukasik, Kierownik Działu Eventów Airport Hotel Okęcie.

Hotelarze nie kryją, że duże znaczenie dla osiągnięcia sukcesu w wyborze właściwego miejsca i powodzenia jego rezerwacji stanowi klarowne, konkretne, a przede wszystkim elastyczne zapytanie ofertowe. Im więcej informacji o swoim wydarzeniu, firmie oraz potrzebach zawrze w nim organizator, tym większa szansa na dogadanie się, zaproponowanie satysfakcjonujących alternatyw w zakresie na przykład terminu oraz pełnego zadowolenia Klienta z realizacji usługi. I podkreślają, że na zabookowanie dobrego miejsca na 2023 rok pod wielodniowy event jest już ostatni dzwonek.

Fot.: Materiały prasowe Airport Hotel Okęcie

Airport Hotel Okęcie**** działa od 2001 roku i mieści się w Warszawie, 800. metrów od lotniska, przy ul. ul. Komitetu Obrony Robotników 24. Posiada 263 pokoi, z 515 miejscami noclegowymi. Hotel specjalizuje się w ofercie biznesowej, MICE, dysponuje imponującym centrum konferencyjno-eventowym, na które składa się: 17 sal konferencyjnych o powierzchni 2200 m2. Jego znakiem rozpoznawczym jest doskonała kuchnia, której specjałów kosztować można w pięciu punktach gastronomicznych: restauracjach, barach i czekoladziarni, rozlokowanych w różnych częściach hotelu. Do dyspozycji Gości ponadto są Centrum fitness oraz Centrum Wellness, bezpłatny Shuttle bus na lotnisko i z powrotem.

Infrastruktura, zaplecze, wyposażenie hotelu, a także zgrany zespół profesjonalistów wykonujących swoją pracę z pasją, umożliwiają realizację każdego wydarzenia biznesowego. Strona www: https://airporthotel.pl/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.