[LIVE] Jak się masz MICE? #aktywujeventy

0
324

Czy eventy wróciły już do hoteli? Jak się ma branża MICE? Czy tegoroczna jesień pozwoli odetchnąć hotelom konferencyjnym? Część hoteli resortowych łapie dziś oddech, ale w ciszy krwawią hotele miejskie i konferencyjne. Czy i jak można im pomóc, czy mogą liczyć na długofalowe wsparcie kolejnych tarcz? Rozmawiamy o tym z Blanką Retmańską-Man z Idea-Profit, Bartoszem Bieszyńskiem – TUgether, Anną Krawczyk – Hotel Ossa, Ewą Grosik z Airport Hotel Okęcie oraz Michałem Kozakiem z Hotelu Arłamów. Na rozmowę już w najbliższy czwartek, 9 lipca, o godzinie 13:05 zaprasza Rafał Krzycki. 

Zachęcamy do wypełnienia ankiety: Jakie potrzeby, obawy czy palny mają  organizatorzy wydarzeń, meeting planerzy i przedsiębiorcy? Na to pytanie ma odpowiedzieć ankieta realizowana w ramach ogólnopolskiej kampanii #aktywujeventy mobilizującej działania, dzięki którym rynek spotkań powróci niedługo w nowej formule i szybko osiągnie dobrą kondycję.

Reklama

Inicjatorem kampanii i pomysłodawcą ankiety jest Idea Profit, producent systemu Horeca Idea CRM dla MICE. W badanie zaangażowała się Izba Gospodarcza Hotelarstwa Polskiego, Meeting Planner, patronat medialny objął portal Horeca Business Club oraz wydawnictwo Biznes Hotel.

Badanie trwać będzie do 17.07.2020, a jego wynikiem będzie raport wskazujący kierunek działań dla hoteli i obiektów eventowych pod kątem przygotowania się do realizacji wydarzeń w nowej rzeczywistości.

Wyniki z ankiety opublikowane zostaną pod koniec lipca.

 

 

Reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.