[LIVE] Jak się masz MICE? #aktywujeventy

0
1022

Czy eventy wróciły już do hoteli? Jak się ma branża MICE? Czy tegoroczna jesień pozwoli odetchnąć hotelom konferencyjnym? Część hoteli resortowych łapie dziś oddech, ale w ciszy krwawią hotele miejskie i konferencyjne. Czy i jak można im pomóc, czy mogą liczyć na długofalowe wsparcie kolejnych tarcz? Rozmawiamy o tym z Blanką Retmańską-Man z Idea-Profit, Bartoszem Bieszyńskiem – TUgether, Anną Krawczyk – Hotel Ossa, Ewą Grosik z Airport Hotel Okęcie oraz Michałem Kozakiem z Hotelu Arłamów. Na rozmowę już w najbliższy czwartek, 9 lipca, o godzinie 13:05 zaprasza Rafał Krzycki. 

Zachęcamy do wypełnienia ankiety: Jakie potrzeby, obawy czy palny mają  organizatorzy wydarzeń, meeting planerzy i przedsiębiorcy? Na to pytanie ma odpowiedzieć ankieta realizowana w ramach ogólnopolskiej kampanii #aktywujeventy mobilizującej działania, dzięki którym rynek spotkań powróci niedługo w nowej formule i szybko osiągnie dobrą kondycję.

Inicjatorem kampanii i pomysłodawcą ankiety jest Idea Profit, producent systemu Horeca Idea CRM dla MICE. W badanie zaangażowała się Izba Gospodarcza Hotelarstwa Polskiego, Meeting Planner, patronat medialny objął portal Horeca Business Club oraz wydawnictwo Biznes Hotel.

Badanie trwać będzie do 17.07.2020, a jego wynikiem będzie raport wskazujący kierunek działań dla hoteli i obiektów eventowych pod kątem przygotowania się do realizacji wydarzeń w nowej rzeczywistości.

Wyniki z ankiety opublikowane zostaną pod koniec lipca.

 

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.