Kadra Pałacu Warlity gotowa do przyjmowania gości

2
1649
Firmy Latek Hotels i 4Gastro przeszkoliły pre-openingowy zespół otwierającego się Pałacu w Warlitach obok Olsztynka na Warmii.

„Przeszkoliliśmy kadrę pałacu z profesjonalnych zasad obsługi gości, gdzie praktykowaliśmy zasady podawania do stołu. Skupiliśmy się również na zasadach savoir-vivre oraz na szkoleniu ze sprzedaży sugestywnej. Bardzo cieszymy się, że mogliśmy brać udział w szkoleniu załogi jeszcze przed otwarciem obiektu. Jesteśmy przekonani, że Pałac Warlity będzie cieszył się dużą popularnością wśród społeczności lokalnej i ogólnopolskiej” – powiedzieli Adam Latek i Sebastian Hikała-Dobrzański.

W obiekcie znajduje się aktualnie 12 wysokiej klasy pokoi kategorii premium, natomiast do końca roku możliwość noclegowe rozszerzone będą o pływające moduły w jeziorze. W obiekcie znajduje się także sala kinowa, biblioteka, małe Spa, multifunkcyjny, panoramiczny pawilon nad jeziorem, a także ogród ziołowy, suszarnie grzybów i wędzarnia wraz z profesjonalnym piecem chlebowym.

 

Hotelowa gastronomia jest ukierunkowana na nowoczesną kuchnię regionalną z założeniami filozofii slow food, z własną manufakturą produktów regionalnych.

Więcej informacji na temat hotelowych szkoleń znajdziecie Państwo na stronach internetowych www.latekhotels.pl oraz www.4gastro.eu. Zapraszamy również do odwiedzenia witryny Pałacu Warlity.

2 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.