Quickaid Partnerem Strategicznym hotelowego BSD Online

0
804

Zapraszamy do wzięcia udziału w pierwszym w Polsce spotkaniu biznesowym relacji kupiec/dostawca w formie online. Letnia edycja wydarzenia wystartuje 28 lipca we wtorek i potrwa do środy. To nowatorskie rozwiązanie jest doskonałym sposobem na spotkanie się kilkudziesięciu dostawców produktów i usług dla branży hotelowej, z osobami, które uczestniczą w procesie zakupowym. Partnerem Strategicznym wydarzenia została firma Quickaid.

Quickaid od wielu lat zajmuje się produkcją i dystrybucją dyspenserów do dezynfekcji rąk w Polsce jak również poza jej granicami. Urządzenia wyprodukowane są przez jednego z największych producentów w Europie z ponad 20-letnim doświadczeniem. Firma posiada doświadczenie w produkcji High Mix, Low Volume pozwalające na wyprodukowanie oraz logistyczną koordynację 3 000 dyspenserów miesięcznie.

Angażując się w rozwój branży, w tak trudnym dla niej czasie firma Quickaid zdecydowała się zostać Partnerem Strategicznym letniej edycji Hotel Meeting Business Speed Dating Online  w dniach od 28 do 29 lipca.

Przedstawicieli firm, które również chciałyby w ten sposób promować swoją markę, zachęcamy do kontaktu drogą mailową oraz poprzez formularz. To doskonała okazja, aby mimo skomplikowanej sytuacji spowodowanej koronawirusem podtrzymać, a nawet nawiązać nowe kontakty biznesowe. 

Wsparcie branżowe:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.