[Gastro Meeting] Anna Dębska – Jak zadowalać ciągle zmieniające się potrzeby gości?

0
395

Czy wiesz, że danie wegetariańskie, które wprowadzasz do swojej karty, rządzi się dziś nowymi prawami? Czy masz świadomość, jak istotne jest śledzenie trendów w gastronomii? Jak zadowalać ciągle zmieniające się potrzeby gości? Zapraszamy na prezentację Anny Dębskiej w trakcie konferencji Gastro Meeting już 5 listopada w Warszawie. Zachęcamy do rezerwacji i odbioru darmowych biletów!

Przygotowaliśmy pulę bezpłatnych biletów grupowych. Wystarczy zgłosić swojego reprezentanta, czyli osobę odpowiedzialną za proces zakupowy do formuły Business Speed Dating. Te ekspresowe spotkania na linii kupiec-dostawca, cieszą się u nas niezwykle dużą popularnością, gdyż umożliwiają osobom odpowiedzialnym za zakupy, szybko zapoznać się z konkurencyjnymi ofertami dostawców. Po zgłoszeniu takiej osoby na konferencję i warsztaty bezpłatnie może zapisać się aż 5 osób!

UWAGA PULA BILETÓW JEST OGRANICZONA! ZAREJESTRUJ SIĘ JUŻ DZIŚ!

Reklama

Anna Dębska

Redaktor naczelna www.GdzieZjesc.info® – jednego z największych przewodników po dobrych restauracjach w Polsce oraz współwłaściciel agencji marketingowej AFMedia.pl. Od ponad 14 lat wspiera restauracje w poprawnym funkcjonowaniu, doradza w kwestiach jakości, poprawnej polityki marketingowej, czy relacji w załodze. Zajmuje się tworzeniem planów promocji restauracji oraz pomaga przy wdrażaniu ich w życie.
Jako Audytor Restauracyjny rozwiązuje realne problemy i usprawnia pracę wielu miejsc wymagających poprawy, a jako Krytyk Kulinarny wskazuje miejsca, które jakością i smakiem zasługują na wyróżnienie i polecenie czytelnikom. Prowadzi szkolenia dla właścicieli i managerów restauracji, podczas których aktywnie wspiera ich w rozwiązywaniu napotkanych problemów, wskazuje najnowsze trendy oraz skuteczne rozwiązania zagadnień jakości obsługi, dań oraz sprawnego i skutecznego promowania restauracji. Ceniona specjalistka, często zapraszana do mediów, jako ekspert branży gastronomicznej.

Reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.