Wylicytuj szkolenie dla swojej recepcji! – video

0
937
Fot.: IGHP

Drugi rok z rzędu nadarza się okazja by wylicytować profesjonalne szkolenie dla swoich recepcjonistek i recepcjonistów. W jednym czasie można przeszkolić nawet 20 osób, a przy okazji wesprzeć WOŚP. Zostały ostatnie chwile by wziąć udział w licytacji!

Karol Weber i Kamil Maroszek to osoby doskonale znane z w środowisku hotelarzy. Karol na co dzień szkoli, audytuje i wspiera pracowników oraz właścicieli obiektów hotelowych. Kamil natomiast prowadzi obiekt z pięknym widokiem w Wiśle, a przy okazji chętnie dzieli się swoimi doświadczeniami z innymi hotelarzami.

Taki duet sprawia, że szkolenie w ich wykonaniu dostarcza mnóstwo praktycznej wiedzy, wskazówek i usystematyzowania codziennej pracy recepcji. Co ważne, szkolenie dotyczyć będzie także sprzedaży i budowania doświadczeń gości, a to dziś najważniejsze elementy, które zwiększają przychody hotelu.

Aukcja organizowana jest pod szyldem Izby Gospodarczej Hotelarstwa Polskiego, która na co dzień organizuje szkolenia dla hotelarzy, w tym właśnie to, które dziś można wylicytować.

Licytacja kończy się 30 stycznia w niedzielę o godz. 14:00. Ustaw sobie przypomnienie w kalendarzu i licytuj!

Link do aukcji:
https://allegro.pl/oferta/szkolenie-profesjonalny-recepcjonista-11721612550

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.