Best Coffee Systems zaprezentowało innowacyjne urządzenie do smażenia

0
282
We czwartek w swoim warszawskim showroomie przy ul. Rydygiera 8 firma Best Coffee Systems zaprezentowała rewolucyjne urządzenie multifunkcyjne dedykowane branży gastronomicznej, którego jest głównym dystrybutorem nad Wisłą. O jego zaletach mogła przekonać się osobiście redakcja Horeca Business Club, która gościła na tym wydarzeniu.

Fast Chef Elite+, bo o nim mowa, to urządzenie mające na celu maksymalne przyśpieszenie procesu przygotowywania szybkich dań i przekąsek przy zachowaniu wysokiej jakości produktów. Kompaktowa konstrukcja i wydajność maszyny umożliwia przyrządzenie potrawy w rekordowo szybkim czasie, oscylującym w granicach 2-5 minut!

Fast Chef Elite+ w porównaniu z tradycyjnymi frytownicami zmniejsza również zużycie oleju (o 37%), energii (o 24%) i przyspiesza czas smażenia (o 27%). Zastosowana technologia umożliwia z kolei intuicyjną obsługę programów smażenia, a także szybki monitoring całej maszyny.

O prostocie smażenia z tym urządzeniem przekonywali hiszpańscy przedstawiciele producenta, firmy QualityFry. Pracownik kuchni musi jedynie umieścić składniki w wewnętrznym podajniku, wybrać odpowiedni program i poczekać na zakończenie smażenia, aby uzyskać idealnie przyrządzony produkt bez nadmiaru tłuszczu.

Po więcej szczegółów zapraszamy na oficjalną stronę internetową dystrybutora Fast Chef Elite+ w Polsce, firmy Best Coffee Systems.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.