Best Coffee Systems zaprezentowało innowacyjne urządzenie do smażenia

0
1167
We czwartek w swoim warszawskim showroomie przy ul. Rydygiera 8 firma Best Coffee Systems zaprezentowała rewolucyjne urządzenie multifunkcyjne dedykowane branży gastronomicznej, którego jest głównym dystrybutorem nad Wisłą. O jego zaletach mogła przekonać się osobiście redakcja Horeca Business Club, która gościła na tym wydarzeniu.

Fast Chef Elite+, bo o nim mowa, to urządzenie mające na celu maksymalne przyśpieszenie procesu przygotowywania szybkich dań i przekąsek przy zachowaniu wysokiej jakości produktów. Kompaktowa konstrukcja i wydajność maszyny umożliwia przyrządzenie potrawy w rekordowo szybkim czasie, oscylującym w granicach 2-5 minut!

Fast Chef Elite+ w porównaniu z tradycyjnymi frytownicami zmniejsza również zużycie oleju (o 37%), energii (o 24%) i przyspiesza czas smażenia (o 27%). Zastosowana technologia umożliwia z kolei intuicyjną obsługę programów smażenia, a także szybki monitoring całej maszyny.

O prostocie smażenia z tym urządzeniem przekonywali hiszpańscy przedstawiciele producenta, firmy QualityFry. Pracownik kuchni musi jedynie umieścić składniki w wewnętrznym podajniku, wybrać odpowiedni program i poczekać na zakończenie smażenia, aby uzyskać idealnie przyrządzony produkt bez nadmiaru tłuszczu.

Po więcej szczegółów zapraszamy na oficjalną stronę internetową dystrybutora Fast Chef Elite+ w Polsce, firmy Best Coffee Systems.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.