Irlandzki przewoźnik rozpoczął współpracę z Air Malta

0
1213
Ryanair oraz Air Malta nawiązały partnerstwo, w wyniku którego na stronie internetowej irlandzkich linii lotniczych udostępniono sprzedaż biletów drugiego przewoźnika.

Od wtorku klienci mają możliwość zakupu biletów linii lotniczych Air Malta na stronie internetowej Ryanair.com. W ofercie sprzedaży znalazło się 21 tras do 8 krajów. Są to połączenia do Afryki, Azji, Europy, w tym do Rosji i Tunezji.

Irlandzki przewoźnik obsługuje na Malcie średnio 2,7 mln pasażerów rocznie na 53 trasach.

Partnerstwo z maltańskimi narodowymi liniami lotniczymi jest inicjatywą w ramach programu „Always Getting Better”. Wraz z wprowadzeniem nowych lotów uruchomiono także krótką promocję trwającą do 23 sierpnia, dotyczącą rejsów we wrześniu i październiku. Preferencyjna cena ma zaczynać się już od 65 zł.

„To przełomowe porozumienie, dzięki któremu dwie linie lotnicze będą współpracować ze sobą na rzecz wspólnych klientów. W ciągu ostatniego roku Air Malta wprowadziła znaczące usprawnienia nie tylko w celu rozszerzenia swojej siatki połączeń m.in. o nowe trasy i częstotliwości, ale także zmiany produktu pod względem struktury taryf i usług pokładowych. Dzięki temu porozumieniu Air Malta stanie się bardziej widoczna na rynkach zagranicznych. Liczymy na dalszą współpracę między obiema liniami lotniczymi na rzecz naszych klientów” – powiedział prezes Air Malta, Charlses Mangion.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.