Irlandzki przewoźnik rozpoczął współpracę z Air Malta

0
214
Ryanair oraz Air Malta nawiązały partnerstwo, w wyniku którego na stronie internetowej irlandzkich linii lotniczych udostępniono sprzedaż biletów drugiego przewoźnika.

Od wtorku klienci mają możliwość zakupu biletów linii lotniczych Air Malta na stronie internetowej Ryanair.com. W ofercie sprzedaży znalazło się 21 tras do 8 krajów. Są to połączenia do Afryki, Azji, Europy, w tym do Rosji i Tunezji.

Irlandzki przewoźnik obsługuje na Malcie średnio 2,7 mln pasażerów rocznie na 53 trasach.

Reklama

Partnerstwo z maltańskimi narodowymi liniami lotniczymi jest inicjatywą w ramach programu „Always Getting Better”. Wraz z wprowadzeniem nowych lotów uruchomiono także krótką promocję trwającą do 23 sierpnia, dotyczącą rejsów we wrześniu i październiku. Preferencyjna cena ma zaczynać się już od 65 zł.

„To przełomowe porozumienie, dzięki któremu dwie linie lotnicze będą współpracować ze sobą na rzecz wspólnych klientów. W ciągu ostatniego roku Air Malta wprowadziła znaczące usprawnienia nie tylko w celu rozszerzenia swojej siatki połączeń m.in. o nowe trasy i częstotliwości, ale także zmiany produktu pod względem struktury taryf i usług pokładowych. Dzięki temu porozumieniu Air Malta stanie się bardziej widoczna na rynkach zagranicznych. Liczymy na dalszą współpracę między obiema liniami lotniczymi na rzecz naszych klientów” – powiedział prezes Air Malta, Charlses Mangion.

Reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.