McDonald’s® uruchomił program lojalnościowy

0
1128
Fot.: Materiały prasowe McDonald's Polska

McDonald’s docenia lojalność swoich gości i oficjalnie komunikuje własny program, w ramach którego w zamian za zakupy zrealizowane w restauracji, można otrzymać wyjątkowe nagrody.

Dzięki programowi lojalnościowemu MojeM Nagrody, wszyscy miłośnicy Maka mogą gromadzić punkty na swoim koncie w aplikacji McDonald’s, a następnie wymieniać je na frytki czy burgera Big Mac®.

Aplikacja McDonald’s zyskała nową funkcjonalność – program lojalnościowy MojeM Nagrody. Od 14 lutego za każde zamówienie zrealizowane w restauracjach pod złotymi łukami, goście są nagradzani punktami. W zależności od tego ile ich zgromadzą, mogą wymienić je na nagrody. Wśród nich znajdują się nie tylko ulubione produkty z menu McDonald’s, które można odebrać bezpośrednio w restauracji, ale o wiele więcej.

Dodatkowo, pierwsze skanowanie karty MojeM w okresie trwającym od 14.02 do 10.04.2022 r. to 300 dodatkowych punktów. Program lojalnościowy MojeM Nagrody dostępny jest dla wszystkich gości restauracji, posiadających zarejestrowane konto w aplikacji McDonald’s.

– Od 30 lat nasi goście są dla nas najważniejsi. Nieustannie zależy nam na tym, aby każdy z nich czuł się pod złotymi łukami jak numer 1. Doceniamy ich lojalność, dlatego zdecydowaliśmy się uruchomić wyjątkowy program, gdzie za każde zamówienie otrzymują punkty, które następnie mogą wymienić na różne nagrody – między innymi na nasze kultowe produkty. Wierzymy, że MojeM Nagrody to atrakcyjne cyfrowe rozwiązanie, które sprosta oczekiwaniom gości McDonald’s i zapewni im jeszcze większe i bardziej spersonalizowane korzyści niż dotychczas – mówi Tomasz Dębowski, Marketing Director (CMO) McDonald’s Polska.

Jak zbierać punkty w ramach programu? Wystarczy uruchomić aplikację McDonald’s, a następnie przejść do sekcji MojeM i zeskanować kartę MojeM Nagrody w trakcie składania zamówienia. Można je również zyskać odbierając OkazYEAH! lub korzystając z usługi Zamów i odbierz, pozwalającej gościom restauracji złożyć i opłacić zamówienie w aplikacji mobilnej, a odebrać w wygodny dla siebie sposób – na przykład w punkcie Drive Thru, przy ladzie kasowej czy stoliku. Punkty zostaną naliczone po realizacji transakcji, a za każdą wydaną złotówkę konto użytkownika zostanie zasilone o 10 punktów. Uzbierane punkty można wymienić na produkty McDonald’s oraz w okresie promocyjnym trwającym od 28.03 do 30.04.2022 r. na gadżety, takie jak skarpetki z motywem burgera Big Mac®, komplet metalowych przypinek oraz tapety i dzwonki na telefony komórkowe.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.