Idzie nowe – Pizza Hut i KFC wdrażają roboty BellaBot do pomocy w obsłudze swoich klientów.

1
6249
Fot.: Materiały prasowe LSI Software

Pojawienie się robotów w gastronomii było nieuniknione. BellaBot od LSI Software rozkochuje w sobie gości i właścicieli restauracji. Sieć AmRest Sp. z o.o. rozszerza współpracę z LSI Software i dołącza do nowego projektu poprzez wdrożenie robotów w restauracjach Pizza Hut i KFC.

Materiały prasowe LSI Software

Roboty w służbie na co dzień.
Pojawienie się na polskim rynku robotów dostawczych stanowiło tylko kwestię czasu. Każdego dnia poszukujemy nowych innowacyjnych rozwiązań, które będą pomagały nam w codziennych obowiązkach. BellaBot, jak i inne roboty marki PUDU, wychodzą naprzeciw oczekiwaniom restauratorów, budząc same pozytywne emocje i zaskakując każdego dnia. Zwrócił na to uwagę holding AmRest Sp. z o.o. właściciel sieci restauracji KFC i Pizza Hut, gdzie już teraz takie nowoczesne rozwiązania zostały wdrożone i działają świetnie! Jak mówi sam Jarosław Orłowski Brand Leader Pizza Hut –zainspirowały ich rozwiązania, które były wdrożone na rynkach azjatyckich, a także pierwsze realizacje przeprowadzone w Dubaju.

Wdrożenia w sieci restauracji AmRest Sp. z o.o.
Tylko w maju sieć AmRest zdecydowała się wdrożyć BellaBot-y w dwóch swoich restauracjach w Warszawie. Implementacja innowacyjnych robotów jest nie tylko rozszerzeniem obsługi klienta, ale przede wszystkim pomocą dla załogi restauracji w codziennych powtarzalnych obowiązkach. Wsparcie pracowników staje się teraz podstawą współpracy i szybkiej, jakościowej obsługi. Czas, który kelnerzy zaoszczędzą dzięki robotom może zostać poświęcony gościom. Jest to jednocześnie szansa na stworzenie świetnej promocji i przewagi konkurencyjnej lokalu, o co w dzisiejszych czasach trudno z racji mnogości biznesów gastronomicznych. Tylko w samej Warszawie występuje ich około 4 tys., a w całej Polsce za to szacuje się ich liczbę na około 63 tys.

Materiały prasowe LSI Software

„Jednym z ostatnich wdrożeń to był robot, którego wprowadziliśmy, który wspiera naszych kelnerów w restauracjach. Sprawia to, że całe doświadczenie w restauracji jest o wiele bardziej ciekawe.” – mówi Jarosław Orłowski.

Roboty PUDU przyciągają do Warszawskiego Pizza Hut i KFC nie tylko najmłodszych, ale także tych starszych klientów, którzy sami testują, jak działa takie rozwiązanie. To właśnie ci klienci najlepiej reklamują lokale poprzez swoje media społecznościowe.

Przyszłość robotów w Polsce
Wprowadzenie do restauracji KFC i Pizza Hut robotów kelnerów, gdzie występuje wzmożony ruch klientów jest świetnym testem umiejętności dla robotów BellaBot. Każde wdrożenie przez firmę LSI Software zakończyło się sukcesem, a roboty wykonują setki kursów dziennie serwując jedzenie i napoje z oferty. Jak mówi sam Jarosław Orłowski – „Rozważamy i będziemy kontynuować dalsze testy i rozważamy też szersze wdrożenie”. Co definitywnie potwierdza, że jest to rozwiązanie, któremu można śmiało zaufać.

Marka PUDU już od kilku lat wdraża roboty w wielu krajach świata. Nowoczesność technologii gwarantuje bezpieczeństwo i możliwość szybkiej reakcji nawet w zatłoczonych miejscach, co oznacza, że kocie roboty (i nie tylko kocie) sprawdzą się praktycznie w każdym miejscu. LSI Software jako generalny dystrybutor robotów marki PUDU w Polsce, dostarcza innowacyjne rozwiązania w celu maksymalizowania zadowolenia klientów, w czasach, kiedy ciężko jest ich zaskoczyć. Otwarcie się na nową technologię może doprowadzić do oszczędności spowodowanych wypełnieniem luk kadrowych, a także zdobyciem przewagi konkurencyjnej na rynku.

Materiały prasowe LSI Software

Zainteresowanie robotami w Polsce wciąż szybko rośnie, już wkrótce możemy spodziewać się kolejnych wdrożeń u nowych partnerów. Zachęcamy do śledzenia nowości od LSI Software i PUDU roboty.

Zobacz roboty w Pizza Hut Warszawa Zodiak!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.