Restauracja SPHINX powraca na wrocławski Rynek

0
763

Po ponad rocznej przerwie, restauracja SPHINX wznowiła działalność na wrocławskim Rynku pod adresem Rynek 39/40. Lokal oferuje 120 miejsc wewnątrz oraz dodatkowe 80 miejsc w sezonowym ogródku.

Menu restauracji skupia się na daniach zainspirowanych kuchnią orientalną, w tym shoarmie i stekach. Na lato wprowadzono również dania z kurkami i fasolką szparagową oraz nowość w ofercie – shoarmę roślinną.

Po przeprowadzonym remoncie, wnętrze restauracji zostało dostosowane do nowego standardu sieci SPHINX. Wewnątrz znajduje się 37 stolików oraz lóże z kanapami. Dekoracje wnętrza uzupełniają kolorowe lampy z tykw.

Mateusz Cacek, wiceprezes Sfinks Polska, podkreślił znaczenie powrotu SPHINX do tej lokalizacji na wrocławskim Rynku.

Dla rodzin z dziećmi, restauracja przygotowała kącik zabaw i oferuje podwyższone krzesełka. Dostępne jest również Kids Menu z kolorowankami i grami na papierowych podkładkach.

Restauracja SPHINX jest otwarta codziennie od 12:00 do 23:00. W menu goście znajdą różnorodne propozycje, w tym mięsa, ryby, sałaty, dania wegetariańskie oraz desery. Dania wegetariańskie są oznaczone symbolem zielonego listka. W ofercie pojawiła się również Shoarma Wege na bazie soi, podawana z warzywami w sosie Teriyaki, mango, ryżem i bułką pita.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.