Zdrojova Invest stawia hotel na Pomorzu Zachodnim

0
1146
W Kołobrzegu rozpoczęła się właśnie budowa czterogwiazdkowego Hotelu H2O. Obiekt ma zostać oddany do użytku w pierwszej połowie 2020 roku. Funkcjonujący w systemie condo hotel zaoferuje 209 pokoi, a jego motywem przewodnim będzie woda.

Hotel H2O powstanie w uzdrowiskowej części Kołobrzegu, przy ul. Morawskiego 10, obok Parku im. Aleksandra Fredry. Powierzchnia jedno i dwupokojowych apartamentów będzie wahać się od 23 do 49m2 (każdy z dostępem do tarasu). Duża ilość przeszkleń ma natomiast zapewnić wrażenie lekkości oraz świetną optykę na otaczającą hotel zieleń. Aby nawiązać do znajdujących się w pobliżu terenów zielonych, parterową elewację również pokrywać będzie bujna roślinność.

Ponadto na terenie hotelu mają znajdować się aż cztery baseny – sportowy, rekreacyjny wewnętrzny, który oferować będzie dwie zjeżdżalnie, masaże i leżanki wodne, zewnętrzny, z dwiema zjeżdżalniami, a także ślizgawkami wodnymi i kaskadowymi tarasami oraz tzw. basen infinity edge, z barem umiejscowionym na dachu i widokiem na morze. Dopełnieniem oferty wypoczynkowej będą strefa wellness, sauny i łaźnie, zaś gastronomicznej – restauracja, kawiarnia oraz sezonowy bar, który będzie zlokalizowany w pobliżu basenu zewnętrznego.

W portfolio Grupy Zdrojova Invest znajdują się dwa pięciogwiazdkowe kompleksy hotelowe: Marine & Ultra Marine w Kołobrzegu i Diune Hotel & Resort w pierwszej linii brzegowej, a także czterogwiazdkowy Sand Hotel i trzygwiazdkowy Jantar.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.