Przylotniskowy hotel marki Moxy w Poznaniu czeka na dyrektora

0
1164
Nowoczesny obiekt hotelarski w stolicy Wielkopolski już niedługo zostanie oficjalnie zainaugurowany. Poza pracami budowlanymi trwa również kompletowanie kadry pracowniczej, także tej na najwyższych szczeblach.

Pod koniec lipca 2018 roku rozpoczęła się budowa designerskiego hotelu Moxy Poznań Airport. Obiekt będzie oferował gościom 120 pokoi, salę konferencyjną, salę fitness oraz parking na 89 miejsc. Należąca do sieci Marriott International marka Moxy jest nastawiona na sprostanie oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających gości, dlatego każdy hotel pod tym szyldem posiada szybkie Wi-Fi, otwarty bar 24 godziny na dobę, gry planszowe, przekąski, a także duże ekrany TV w pokojach z możliwością podłączenia konsoli do gier.

Polskie hotele marki Moxy znajdują się już w Warszawie, Katowicach i Szczecinie. W tym roku ma zostać otwarty kolejny – w Poznaniu. W związku z tym Polski Holding Hotelowy (podmiot zarządzający – przyp. red.) poszukuje wykwalifikowanego managera na stanowisko Dyrektora Hotelu. Szansę na objęcie tego stanowiska mają osoby, które posiadają już doświadczenie w branży hotelarskiej na stanowisku kierowniczym, dysponują umiejętnościami analitycznymi, organizacyjnymi oraz interpersonalnymi. Zainteresowani ofertą mogą przesyłać swoje CV na adres mailowy [email protected] do piątku 15 lutego.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj