Ostatnia szansa na bezpłatny udział w Hotel Meeting Camp!

0
708
Fot.: Horeca Business Club

Zostały ostatnie bezpłatne bilety na konferencję Hotel Meeting Camp – Help Yourself! To doskonała okazja dla hotelarzy, by bezpłatnie uczestniczyć w jednym z kluczowych wydarzeń branżowych.

Zarejestruj się i zdobądź bezpłatny bilet!

Termin: 9-10 maja 2024
Lokalizacja: Hotel Kolumna Park k. Łodzi
Program i bilety: www.hotele.bsdpoland.pl

Jak zdobyć bezpłatny bilet?

Wystarczy, że przedstawiciel Twojego hotelu odpowiedzialny za decyzje zakupowe weźmie udział w Business Speed Dating Online (BSD) – dynamicznych, 5-minutowych spotkaniach online z dostawcami. Sesje BSD zaplanowane są na 24 i 25 kwietnia 2024 r., od godziny 10:00 do 13:00. Uczestnictwo w komplecie spotkań BSD gwarantuje bezpłatny dostęp do Hotel Meeting oraz wyjątkowego Hotelowego Party.

Kto może uczestniczyć w BSD?

W BSD powinna uczestniczyć osoba z Twojej firmy mająca wpływ na decyzje zakupowe. Warto zaznaczyć, że udział w konferencji może być przekazany innemu członkowi zespołu, co zapewnia elastyczność w wykorzystaniu tej wyjątkowej oferty.

Nie przegap szansy na udział w wartościowych wykładach, warsztatach i spotkaniach z ekspertami. Hotel Meeting Camp – Help Yourself jest idealnym miejscem do poszerzenia swojej wiedzy, nawiązania nowych kontaktów biznesowych i znalezienia inspiracji do dalszego rozwoju.

Zarejestruj się i zdobądź bezpłatny bilet! – liczba bezpłatnych biletów jest ograniczona! Zapewnij sobie i swojemu zespołowi dostęp do najnowszych trendów i rozwiązań w branży hotelarskiej i gastronomicznej.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.