[Hotel Meeting Online] LSI Software S.A. Partnerem Strategicznym konferencji

0
1079

Firma LSI Software S.A. została Partnerem Strategicznym VII edycji konferencji Hotel Meeting. W tym roku spotkanie organizowane jest w formie ONLINE. Firma jest producentem nowoczesnego oprogramowania dla firm. Na spotkanie online z przedstawicielami LSI Software zapraszamy w dniach 26-28 maja. Warto zarejestrować się już dziś. 

LSI Software jest wiodącym na rynku polskim producentem oprogramowania dla sektora gastronomiczno-hotelarskiego. Misją Grupy  jest dostarczanie nowoczesnych rozwiązań informatycznych wspierających działalność firm oraz pozwalających na zarządzanie nimi w sposób efektywny i kompleksowy. LSI Software dostarcza programy komputerowe, infrastrukturę, specjalistyczne urządzenia, instalacje i szkolenia oraz obsługę serwisową.

Angażując się w rozwój branży, w tak trudnym dla niej czasie firma LSI Software zdecydowała się zostać Partnerem Strategicznym wiosennej edycji konferencji Hotel Meeting Online w dniach od 26 do 28 maja.

Przedstawicieli firm, które również chciałyby w ten sposób promować swoją markę, zachęcamy do kontaktu drogą mailową oraz poprzez formularz. To doskonała okazja, aby mimo skomplikowanej sytuacji spowodowanej koronawirusem podtrzymać, a nawet nawiązać nowe kontakty biznesowe. 

PROGRAM KONFERENCJI HOTEL MEETING ONLINE 26-28 MAJA 2020

Zachęcamy do rejestracji już dziś:

REJESTRACJA NA KONFERENCJĘ HOTEL MEETING ONLINE 26-28 MAJA 2020

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.