Nowy wymiar produkcji i dostaw pizzy. Unikatowy projekt znanej sieci

2
989
Pizza Hut we współpracy z japońskim koncernem motoryzacyjnym Toyota stworzyła unikatowy projekt mobilnej fabryki pizzy. Zgodnie z zapowiedziami kierownictwa proces przygotowania dania na pokładzie maszyny ma trwać od 6 do 7 minut.

Podczas odbywających się w Las Vegas targów Specialty Equipment Market Associations jedna z najpopularniejszych sieci restauracyjnych na świecie przedstawiła prototyp mobilnej fabryki pizzy. Zdaniem przedstawicieli Pizza Hut stanowi ona odpowiedź na dynamicznie rozwijający się rynek dostaw.

„Nieustannie koncentrujemy się na ewolucji naszych procesów i systemów poprzez ulepszenia oraz innowacje, które pozwalają członkom naszego zespołu, a także kierowcom lepiej służyć klientom. Badamy rozwiązania nowej generacji i automatykę, aby w przyszłości wspierać i usprawniać naszą działalność dostawczą. Tundra PIE Pro i współpraca z Toyotą pomagają przyspieszyć nasze zaangażowanie w przekształcanie doświadczenia klientów w Pizza Hut” – powiedział Nicolas Burquier, główny specjalista ds. klientów i dyrektor operacyjny Pizza Hut w Stanach Zjednoczonych.

2 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.