Q Hotel wybuduje kolejny obiekt we Wrocławiu

0
881
Trwa krajowa ekspansja Q Hotel. Do Krakowa, który jako jedyne miasto mógł do tej pory pochwalić się dwoma obiektami należącymi do tej sieci, dołączy Wrocław. W południowej części stolicy województwa dolnośląskiego powstanie hotel liczący nawet do 200 pokoi.

Bielany Wrocławskie to strategiczna lokalizacja z uwagi na sąsiedztwo autostrady A4, łączącej wschodnią i zachodnią część kraju. Usytuowanie nowego hotelu ma związek z prężnym rozwojem znajdującej się w okolicy Specjalnej Strefy Ekonomicznej, w której swoje siedziby mają duże międzynarodowe marki, m.in. Viessmann, Hemmersbach. Ordipol. Także na terenie SSE inwestycje budowy fabryki baterii litowych do samochodów elektrycznych rozpoczął koreański gigant LG Chem. Innym atutem tej lokalizacji jest dogodne połączenie przyszłego obiektu z centrum miasta oraz portem lotniczym Wrocław-Strachowice, który będzie oddalony od nowego hotelu o zaledwie 14 minut podróży samochodem.

Źródło: Q Hotel Plus Wrocław / http://www.qhotels.pl/wroclaw-plus/galeria

Nowy wrocławski obiekt będzie większy niż dotychczasowe znajdujące się w portfolio sieci Q Hotel. Każdy z ok. 200 pokoi zostanie nowocześnie i komfortowo wyposażony, a centrum konferencyjne pomieści znacznie więcej gości niż analogiczne sale w Q Hotel Plus Wrocław przy ulicy Zaolziańskiej 2 czy Q Hotel Plus Kraków. Hotel ma zostać oddany do użytku latem 2020.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.