Nowa spółka wesprze hotelowe przedsięwzięcia Gwiazdy Morza

0
1429
Spółka Gwiazda Morza nawiązała współpracę z firmą Tacit Investment. Oba podmioty utworzyły nową markę pod szyldem High Level Sales & Marketing.

Nowo utworzona spółka odpowiedzialna będzie za sprzedaż pokoi hotelowych, jak również apartamentów Exclusive Serviced Apartments, które ulokowane są na najwyższych poziomach budynków.

Grupa Tacit Investment jest liderem na polskim rynku nieruchomości z segmentu premium. W swoim portfolio posiada kilka autorskich projektów deweloperskich, m.in. apartamentowiec Cosmopolitan, kamienica Park Lane, a także prywatne liceum Akademia High School na stołecznym Wilanowie. Tacit Investment inwestuje także w hotele, m.in. The Bridge we Wrocławiu czy Rialto w Warszawie.

Cosmopolitan Twarda 2/4; źródło: Tacit Development Polska

Gwiazdy Morza wspólnie z Tacit Investment przygotowuje się do otwarcia nowego hotelu. Wnętrza obiektu projektowane są przez Iliard Architecture and Management. Za strefę SPA odpowiedzialna będzie znana firma Nickel Consulting, a za zbiorniki wodne spółka Basen Complex, która umieści w hotelu cztery baseny z nowoczesną technologią oczyszczania wody jonami srebra Silver Pool.

Źródło: Materiały prasowe

Nowy obiekt ma zostać otwarty w pierwszym kwartale 2019 roku. Pokoje oferowane przez Gwiazdę Morza Resort Spa & Sport będzie można również nabyć na własność w modelu biznesowym condo. Umowa dzierżawy gwarantuje nabywcy roczne dochody 7% przez 15 lat z możliwością przedłużenia umowy na kolejne 3 lata.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.