Novotel i Ibis połączyły siły w jednym z największych polskich miast

0
1124
Dwumarkowy kompleks Novotel & Ibis Poznań Centrum to nowa propozycja dla wszystkich podróżujących do stolicy Wielkopolski zarówno prywatnie, jak i w celach zawodowych. To pierwsze tego typu hotelowe combo w naszym kraju składające się z dwóch obiektów klasy średniej i ekonomicznej.

W słynnym hotelu Novotel w Poznaniu niedawno przeprowadzono gruntowny remont, a wszystko z powodu gigantycznej zmiany, jaką jest wprowadzenie marki Ibis. Kompleks złożony z dwóch hoteli klasy średniej i ekonomicznej, posiadający wspólne lobby, recepcję oraz bazę gastronomiczną, to absolutne novum nad Wisłą. Połączona oferta daje oczywiście znacznie więcej możliwości, m.in. 516 komfortowych pokoi, kilka sal konferencyjnych, czy niezwykle bogatą ofertę kulinarną.

Ogromnym atutem zmodernizowanego obiektu zlokalizowanego przy Placu Andersa jest stylowe wnętrze, w którym przeważa ciepłe światło, a przede wszystkim dużo zieleni. Hotel jest utrzymany w naturalnym charakterze, jednak nie brakuje niestandardowych elementów. Nowy wystrój będzie sprzyjał zarówno osobom zapracowanym, jak i tym, którzy pragną się zrelaksować. Dodatkową atrakcją jest barwny mural wykonany przez Tytusa Brzozowskiego, który przedstawia Poznań tętniący życiem.

Źródło: materiały prasowe

Kompleks hotelowy Novotel & Ibis Poznań Centrum to doskonałe miejsce zarówno dla rodzin z dziećmi, jak i dla osób poszukujących odpowiedniego miejsca na zorganizowanie konferencji. Warto również zaznaczyć, że obiekt posiada dwa wysokiej jakości koncepty gastronomiczne. Restauracja Winestone oferuje wykwintne dania oraz starannie wyselekcjonowane wina, a kawiarnia WiseCafe zachęca smakiem oraz zapachem świeżo palonej kawy.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.