Horeca Radio gra z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy!

0
553
13 stycznia 2019 roku odbędzie się już 27. Finał WOŚP, tym razem pod hasłem „Gramy dla dzieci małych i bez focha”. Swoją cegiełkę do jednej z najpopularniejszych w naszym kraju charytatywnych inicjatyw dołoży w tym roku także Horeca Radio. Przedmiotem aukcji jest własna audycja radiowa, a pieniądze zebrane podczas licytacji zostaną przekazane na zakup sprzętu dla specjalistycznych szpitali dziecięcych.

Finał WOŚP to jednodniowa zbiórka publiczna organizowana nieprzerwanie od 26 lat przez Fundację Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. Zaplanowanemu na najbliższą niedzielę eventowi towarzyszyć będzie tradycyjnie szereg okolicznościowych licytacji, w które chętnie angażują się czołowi przedstawiciele świata sportu, kultury, czy mediów.

Podczas tegorocznych aukcji, z których pozyskane fundusze umożliwią zakup sprzętu dla specjalistycznych szpitali dziecięcych, będzie można wylicytować m.in. własną audycję radiową w pierwszym na świecie podcastowym radiu dla branży HoReCa! Zwycięzca zadecyduje o tym, jak będzie wyglądała ta wyjątkowa, 30-minutowa audycja: kto będzie prowadzącym, jacy dodatkowi goście zostaną zaproszeni do warszawskiego studia oraz jaka tematyka zostanie poruszona na antenie. Audycji będą mogli wysłuchać czytelnicy branżowego portalu Horeca Business Club, członkowie oficjalnego fanpage’a portalu na Facebooku, subskrybenci cotygodniowego newslettera, użytkownicy największych na świecie serwisy podcastowych, takich jak iTunes, Spotify, Spreaker, czy Soundcloud, a więc w sumie kilkadziesiąt tysięcy osób związanych z branżą Horeca, Travel & MICE!

Serdecznie zachęcamy do włączenia się do licytacji i wsparcia wspólnie z Horeca Radio tegorocznej zbiórki organizowanej przez Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy!!!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.