Okiełznać MICE – Grzechy event managerów (Horeca Radio)

0
1040
Gościem w kolejnej audycji z cyklu „Okiełznać MICE” jest Anna Nowakowska, założycielka portalu strefamice.pl oraz jedna z inicjatorek założenia Stowarzyszenia Branży Eventowej, W tym odcinku, wspólnie z Rafałem Krzyckim omówią grzechy event managerów.

Anna Nowakowska to absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie na kierunku Turystyka i Rekreacja, doktorantka oraz jedna z inicjatorek założenia Stowarzyszenia Branży Eventowej, w którym od początku funkcjonowania sprawowała przez 10 lat funkcję Członka Zarządu ds. Edukacji. Autorka projektu i programu merytorycznego Studium Event Management, które odbywa się na Wydziale Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego w Warszawie. Opiekun branżowych projektów edukacyjnych prowadzonych na uczelniach wyższych w Polsce, w tym Event Focus i Event Day. Odpowiedzialna za współpracę z uczelniami wyższymi w zakresie tworzenia nowych programów edukacyjnych z obszarów event managemnet, event marketing oraz hotelarstwo. Dyrektor Programowa i członek Rady Programowej czterech edycji konferencji Event Biznes poświęconej znaczeniu i wartości event marketingu oraz eventu jako skutecznego narzędzia biznesowego. Członek Rady Etyki branży eventowej. W sektorach MICE i hotelarskim obecna już od 15 lat.

Od zeszłego miesiąca Anna Nowakowska współtworzy z Rafałem Krzyckim cykl audycji pt. „Okiełznać MICE”, w którym poruszane są tematy związane z szeroko pojętym przemysłem spotkań.

Partnerzy audycji:

        

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.