Healthy Store by Ann już w stolicy Wielkopolski

0
2023
W listopadzie ubiegłego roku Anna Lewandowska otworzyła swoją pierwszą kawiarnię ze zdrową żywnością, którą odwiedzić można w warszawskim Royal Wilanów przy ul. Klimczaka. Nie minęło wiele czasu, a Healthy Store by Ann spełnił obietnicę i otworzył swój drugi punkt.

Anna Lewandowska 16 listopada 2018 r. na swoim profilu na Instagramie zaprosiła widzów w nowe progi swojej pierwszej kawiarni ze zdrową żywnością. Polska sportsmenka włożyła wiele wysiłku, miesiące pracy oraz testowania przepisów i dobierania składników, aby móc otworzyć autorskie punkty gastronomiczne.

Jak sportsmenka zapowiedziała, wczoraj otwarto nowy punkt w CH Posnania w Poznaniu, w formie 20m2 wyspy wraz z dodatkową przestrzenią na miejsca siedzące. W ofercie Healthy Store by Ann dostępne są smoothies, superfood bowls, soki wyciskane metodą cold press oraz przekąski i smakołyki Foods by Ann, takie jak batony energetyczne, shaki liofilizowane, musli, czekoladki. Goście mogą również napić się ulubionej kuloodpornej kawy Anny Lewandowskiej, czyli kawy z tłuszczem.

„Jest to kawiarnia ze zdrową żywnością. W Stanach Zjednoczonych i w krajach Europy Zachodniej takie lokale nazywają się smoothie bar lub juice bar, ale w polskim języku potocznym nie ma odpowiedniego określenia, które opisuje nasz koncept, więc nie używamy tej nazwy” – wyjaśnia Karol Błaszczyk, współzałożyciel marki spożywczej Foods by Ann.

Sieć kawiarni celuje w największe miasta w Polsce oraz prestiżowe lokalizacje, już niedługo również w systemie franczyzy.

„I to nie koniec… Będzie w całej Polsce zdrowo!” – zapowiedziała Lewandowska.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.