Audycja IGHP odc. 2 – szkolenia na 2019 rok, grupa zakupowa (Horeca Radio)

0
853
W drugim odcinku cyklu „Audycji IGHP” Marcin Mączyński sekretarz generalny IGHP opowiada o tym jakie szkolenia dla hotelarzy przygotowała izba w 2019 roku, a także o najnowszym projekcie związanym z utworzeniem grupy zakupowej hotelarzy, która ma obniżyć koszty zakupu energii.


Pobierz audycję w formacie MP3

Izba Gospodarcza Hotelarstwa Polskiego od 2003 roku jest rzecznikiem środowiska biznesu hotelarskiego i gastronomicznego w kontaktach z administracją państwową oraz w Unii Europejskiej. Będąc najbardziej wpływową organizacją w branży, lobbuje na rzecz jej rozwoju, chroni interes hotelarzy, wspiera wszelkie inicjatywy gospodarcze swoich członków, a także promuje społeczną odpowiedzialność biznesu w branży.

IGHP dba o interesy polskich hotelarzy również na arenie międzynarodowej, będąc reprezentantem branży hotelarskiej w HOTREC (Konfederacja Narodowych Organizacji Hoteli, Restauracji, Kawiarni w krajach UE i europejskiego obszaru ekonomicznego).

Od listopada przedstawiciele Izby – Prezes Ireneusz Węgłowski oraz Sekretarz Generalny Marcin Mączyński – współtworzą cykl „Audycji IGHP” w których poruszają aktualne tematy z sektora hotelarskiego i opowiadają o bieżącej działalności zarządzanej organizacji. Zapraszamy do wysłuchania premierowej audycji pt. „Szkolenia na 2019 rok, grupa zakupowa”.

„Pierwsza połowa zeszłego roku upłynęła pod znakiem szkoleń RODO … Przeszkoliliśmy prawie dwa i pół tysiąca osób, głównie hotelarzy. Mieliśmy zrobić 14 spotkań, ale zainteresowanie było tak duże, że odbyło się tych spotkań 61. (…) W tym roku myślę, że taką wisienką na torcie będzie szkolenie dotyczące bezpieczeństwa.”

Marcin Mączyński, Sekretarz Generalny IGHP

Partnerzy audycji:

        

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.