Matthieu Carrour dyrektorem operacyjnym marki hotelowej Halo

0
297
Fot.: Materiały prasowe PHH

Z początkiem czerwca 2024 roku Polski Holding Hotelowy (PHH) ogłosił powołanie Matthieu Carroura na stanowisko Dyrektora Operacyjnego ds. Marki Własnej Halo. Carrour, który dotychczas pełnił funkcję Dyrektora hotelu Hampton by Hilton Warsaw Airport, będzie teraz odpowiedzialny za rozwój i zarządzanie nową marką hotelową „Halo” na terenie całej Polski. Pomimo nowych obowiązków, Carrour pozostanie również na stanowisku Dyrektora warszawskiego hotelu przy Okęciu.

Marka Halo, która zadebiutowała na rynku w październiku 2023 roku, jest nową koncepcją PHH. Jak podkreśla Matthieu Carrour, celem jest zapewnienie gościom najwyższych standardów usług oraz niezapomnianych wrażeń.

„Jako Dyrektor Operacyjny ds. Marki Własnej Halo czuję się zobowiązany do tego, aby każdy hotel Halo spełniał najwyższe standardy i oferował naszym gościom niezapomniane wrażenia. Będę ściśle współpracował z zespołem nad rozwijaniem oferty i udoskonalaniem naszych usług, tak aby każdy pobyt w Halo był inspirującym doświadczeniem. Wspólnie wzmocnimy markę Halo, która już dziś jest synonimem światowej jakości, wyjątkowej atmosfery i prawdziwej celebracji życia.” podkreśla Carrour.

Pierwsze obiekty pod marką Halo, takie jak Halo Szczyrk, Halo Toruń, Halo Hel i Halo Szczecin, już przyjęły swoich gości. PHH planuje dalszą ekspansję, otwierając kolejne hotele w miejscowościach takich jak Międzyzdroje, Krynica, Wisła, Kołobrzeg i Zakopane.

Matthieu Carrour rozpoczął swoją karierę w Polskim Holdingu Hotelowym w 2016 roku, zdobywając doświadczenie w dziale operacyjnym Hampton by Hilton Warsaw Airport. Jego ścieżka zawodowa obejmuje również stanowiska w gdańskim Hampton by Hilton Airport, Renaissance Warsaw Airport Hotel oraz Best Western Plus Hotel Olsztyn Old Town. W 2021 roku pełnił funkcję Dyrektora w Moxy Poznań Airport, a od 2022 roku kierował Hampton by Hilton Warsaw Airport.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.